عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت:ما چیزی که ما از وکلا می‌شنیدیم مسئله دیگری بود اما حالا اتفاق دیگری رخ داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ساعاتی پیش حکم شکایت از فدراسیون فوتبال در پرونده مارک ویلموتس منتشر شد و در این پرونده فدراسیون فوتبال ایران به پرداخت 6.2 میلیون یورو محکوم شد.

خبرنگار بعد از این اتفاق با عبدالکاظم طالقانی عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال تماس گرفت که وی در واکنش به این اتفاق گفت: باید در ابتدا به حکم صادره اعتراض کنیم، ما چیزی که ما از وکلا می‌شنیدیم مسئله دیگری بود اما حالا اتفاق دیگری رخ داده است.

وی افزود: باید روشن و موشکافی شود که چه اتفاقاتی رخ داده است. مطمئنا این نفرات قضایا را پیگیری می‌کنند اما تصمیمات در کشور ثالث اتخاذ می‌شود.

طالقانی تاکید کرد: باید به این موضوع رسیدگی شود که وقتی 8 ماه پول این مربی پرداخت نشده طبیعتا چنین اتفاقاتی ممکن بود رخ دهد. معمولا مربیان خارجی برای دریافت پول خود چنین پیگیری‌هایی انجام می‌دهند اما آنهایی که به فدراسیون فوتبال تضمین داده بودند کمک می‌کنند، چرا این کار را نکردند؟

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال تصریح کرد: اگر مطالبات ویلموتس به موقع پرداخت می‌شد او چطور می‌توانست به فیفا شکایت کند؟ نیاز است به رای اعتراض کنیم و نتیجه بگیریم حتی اگر لازم باشد با افراد حقوقی قوی‌تر و اگر هم لازم است همین نفرات از پرونده ایران دفاع کنند باید به آنها کمک کرد.

طالقانی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی برای تشکیل جلسه در فدراسیون اقدام می‌شود، گفت: باید به ما اعلام کنند چه زمانی جلسه برگزار می‌شود اما این را بگویم من تخصص حقوقی ندارم و شما باید موارد را از همین وکلایی که پیگیر پرونده بودند سؤال کنید. باید بدانیم مشکل خود قرارداد بوده و یا تصمیماتی که اتخاذ شده است. در هر صورت شما از سایر اعضای هیأت رئیسه هم می‌توانید سؤال کنید چه اتفاقی رخ داده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اعضای هیأت رئیسه صورت جلسه پیگیری شکایت از ویلموتس را امضا کرده‌اند، گفت: در این زمینه چیزی یادم نمی‌آید اما به هر حال باید موضوع موشکافی شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.