«قهرمان لیگ برتر در هفته پایانی میزبان سایپا خواهد بود»

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم پرسپولیس که در هفته‌های اخیر سایه‌ای از آن تیم مقتدر و قهرمان را به نمایش گذاشته است، در ورزشگاه آزادی میزبان تیم سایپای در خطر سقوط است.

سرخپوشان که از دو‌بازی قبلی خود در مقابل دو تیم ذوب‌آهن و‌ گل‌گهر که خطر سقوط را احساس می‌کردند تنها یک امتیاز کسب کرده‌ و به نظر می‌رسد قهرمانی زود هنگام انگیزه‌‌یی برای بازیکنان این تیم بر جای نگذاشته است.

شاگردان یحیی گل‌محمدی در صورت کسب سه امتیاز این دیدار با ۶۷ امتیاز رکورد امتیازات تیم برانکو در لیگ شانزدهم را خواهند شکست و فصل را به بهترین شکل به پایان خواهند رساند.

شاید مهدی ترابی و علی‌علیپور پر انگیزه‌ترین بازیکنان این تیم در این دیدار باشند و تلاش خود را برای جبران فاصله دو‌گله  با صدر جدول گلزنان بکارگیرند.

با توجه بر برگزاری شهرآورد تهران در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در هفته آینده باید دید یحیی گل‌محمدی از تمامی بازیکنان اصلی خود در این دیدار بهره خواهد برد یا به جوانان اعتماد خواهد کرد.

سایپایی‌ها که در این فصل جوانگرایی را از نیمکت تا بازیکنان در دستور کار قرار دادند، هنوز خطر سقوط را احساس میکنند برای داشتن خیالی آسوده به سه امتیاز این دیدار نیاز دارند.

نارنجی‌پوشان امیدوارند پرسپولیس بی انگیزه مقابل ذوب‌آهن و گل‌گهر را مقابل خود ببینند و بتوانند در لیگ‌بیستم حضور داشته باشند.

ابراهیم صادقی در اولین تجربه سرمربی‌گری در لیگ برتر چالشی سختی را طی کرد و این تجربه سخت با بقای سایپا در لیگ می‌تواند برایش شیرین شود.

ورزشگاه آزادی پنج‌شنبه شب شاهد یک دیدار با انگیزه‌های متفاوت خواهد بود، باید دید کدام انگیزه پیروز خواهد شد، رکورد امتیازات یا ماندن در لیگ برتر؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.