گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: برای پارس جنوبی جم خیلی ناراحت هستم و این پیش‌بینی را سال گذشته انجام دادم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی تارتار در نشست خبری بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل تیم پارس جنوبی جم در هفته سی‌ام لیگ برتر اظهار داشت: قبل از اینکه راجع به بازی صحبت کنم می‌خواهم از هواداران‌مان تشکر کنم که واقعاً نمونه بودند و خیلی به ما در کسب این نتایج کمک کردند. اصحاب رسانه که خیلی خوب ما را در شهرستان و استان پوشش دادند. هیئت مدیره محترم‌مان که آدم‌های سالم و صادقی هستند ولی افسوس که کاری نمی‌توانند انجام دهند و از بالا قانون دست این عزیزان را بسته است.

وی در ادامه گفت: این عزیزان کارمندان شرکت نفت هستند. به امید شرکت نفت تیم‌داری می‌کنند. متأسفانه قانونی که وضع شده مشکلات زیادی ما داشتیم. من در عمر مربیگری‌ام همچنین وضعیتی را تجربه نکرده بودم. خیلی به من سخت گذشت. از کادر فنی، بازیکنان، گروه پزشکی، تدارکات، آقای حسنوند(مدیر رسانه باشگاه) که خیلی زحمت کشید برای ما و همیشه همراه ما بود. از همه عزیزان تشکر می‌کنم. از یکی دو نفر نمی‌گذرم که من را با هزار امید به این شهر آوردند. من صحبت اولیه را با هیئت مدیره انجام ندادم. با شخصی در استان صحبت کردم که نمی‌خواهم اسم ایشان را بیاورم. آن روزها به من خیلی قول می‌داد و می‌گفت هیچ مشکلی نخواهیم داشت و ما مثل کوه پشتت هستیم و همه مشکلات مرتفع می‌شود ولی متأسفانه جواب تلفن ما را نمی‌داد به خاطر مشکلات مالی که داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درباره بازی مقابل پارس جنوبی جم  بیان کرد: برای پارس جنوبی جم خیلی ناراحت هستم و این پیش‌بینی را سال گذشته انجام دادم. تیمی که بضاعت نداشته باشد، سال اول در لیگ برتر پنجم شد، سال بعد با خود ما دوازدهم شد و سال سوم سقوط کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.