سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: از همه هواداران خداحافظی می کنم و این آخرین کنفرانس من در این شهر بود و امیدوارم این موفقیت برای نفت ادامه داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مهدی تارتار پس از پیروزی تیمش مقابل پارس جنوبی جم، اظهار کرد: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم باید از تماشاگران که نمونه بودند و خیلی به ما کمک کردند و اصحاب رسانه که ما را خوب پوشش دادند تشکر می کنم.

وی گفت: هیات مدیره که افراد صادق و سالمی هستند باید تشکر کنم و فقط افسوس که کاری نمی توانند کنند و قانون دست آن ها را بسته است،در عمر مربی گری ام تا به حال چنین وضعیتی را تجربه نکرده بودم و خیلی به من سخت گذشت،از کادرفنی و گروه پزشکی، تدارکات و مدیررسانه تشکر می کنم ولی از یکی دو نفر هم نمی گذرم.

وی ادامه داد: از آن یکی دو نفری که مرا با هزار امید به این شهر آوردند،من صحبت اولیه را با هیات مدیره انجام ندادم و با شخصی در استان صحبت کردم. نمی‌خواهم اسم او را بیاورم اما به من قول های زیادی داد‌.او گفت هیچ مشکلی نخواهیم داشت و خیالت راحت باشد و مثل کوه پشتت هستیم. متاسفانه این اواخر جواب تلفن مرا هم نداد و از او نمی گذرم.

تارتار افزود: برای پارس جنوبی خیلی ناراحتم، این پیش بینی را سال گذشته انجام داده بودم و گفته بودم تیمی که بضاعت نداشته باشد نمی ماند. پارس سال اول در لیگ برتر پنجم شد، سال دوم دوازدهم شد و امسال هم سقوط کرد،این داستان برای نفت مسجدسلیمان هم ممکن است وجود داشته باشد.

این تیم شخصیتش شکل گرفت و همه زحمت کشیدند ولی سال آینده اینگونه نیست. باید پای کار بیایید چرا که از نزدیک همه شاهد هستند که این شهرهیچ چیز به جز تیم نفت ندارد،باید از آقای زاهری نماینده مان تشکر کنم که هیچوقت تیم را تنها نگذاشت و هر وقت از او خواستیم به ما کمک کرد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در پایان گفت: امیدوارم آقای پورناصری هم پای کار بیاید و از تیمشان انتظار دارند و می خواهند از تیمشان حمایت شود،این رسمش نیست که من را تک و تنها مقابل بازیکنان قرار دهند و به خاطر مشکلات مالی از بازیکنان خواهش کنم بیایند بازی کنند.

وی گفت: یکی نیاید و بگوید ما کوتاهی کردیم و عذرخواهی می کنیم اگر بعد از 8 ماه که چک ها پاس نشده است،از بازیکنان با شرفم تشکر می‌کنم و خیلی مردانگی کردند،از همه هواداران خداحافظی می کنم و این آخرین کنفرانس من در این شهر بود و امیدوارم این موفقیت برای نفت ادامه داشته باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.