سروش صالحی‌پور درباره شرایط تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: تیم امروز (یکشنبه) تمرین دارد و منتظریم بازیکنان به تمرین بیایند. امروز و فردا برای بازی با تراکتور تمرین می‌کنیم و سپس به تبریز می‌رویم.

به گزارش فرتاک ورزشی،وی درخصوص صحبت‌های مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان با بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه خاطرنشان کرد: مدیران باشگاه قول حل مشکلات و پرداخت پول دادند که امیدوارم این اتفاق رخ دهد. وظیفه داریم کارمان را انجام دهیم و امیدوارم بازیکنان در تمرین امروز شرکت کنند.

مدیر اجرایی باشگاه نفت مسجدسلیمان در مورد احتمال غیبت شاگردان تارتار مقابل تراکتور گفت: قطعاً در این دیدار به میدان می‌رویم، حتی اگر مجبور شویم با پنج بازیکن برویم. سازمان لیگ برای خودش ضوابطی دارد. نمی‌شود که چون باشگاه به تعهداتش عمل نکرده، بازیکن بازی نکند و او باید برای بازی بیاید. بازیکنان ما غیرت دارند و تیم را تنها نمی‌گذارند.

صالحی‌پور درخصوص اینکه تارتار و چند بازیکن نفت گفته‌اند سال آینده در این تیم نمی‌مانند، خاطرنشان کرد: اگر باشگاه به تعهداتش عمل کند، تارتار در نفت مسجدسلیمان می‌ماند و امیدوارم چنین اتفاقی رخ دهد. باشگاه تا پایان سال 98 به همه تعهداتش عمل کرد، اما پس از آن جلوی سه میلیارد تومان ما گرفته شد که اگر این پول به حساب باشگاه می‌آمد، دو ماه پیش این پول را به بازیکنان می‌دادیم. امیدوارم با پیروزی برابر تراکتور به فینال جام حذفی صعود کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.