«کمتر از بیست‌وچهار ساعت تا آغاز دربی ۹۳ در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی باقی مانده است»

به گزارش فرتاک ورزشی،

حساس‌ترین دربی سال‌های اخیر، روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

این دیدار به خودی خود حساس بوده و برگزاری این دیدار در مرحله نیم‌نهایی جام‌حذفی  بر حساسیت آن خواهد افزود.

شرایط و اتفاقات لیگ نوزدهم به گونه‌ای رقم خورد که بازهم تمایل به پیروزی را در این دیدار برای دو باشگاه و هوادارانشان بیش از هر زمان دیگری کرده است.

پرسپولیس که مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی هستند و چهارمین قهرمانی متوالی خود را در لیگ برتر بدست آورده‌اند برای اثبات قدرت و نشان دادن لیاقت خود ، بدنبال پیروزی در این دیدار هستند تا راه را برای دومین دبل پیاپی خود در قهرمانی لیگ و جام‌حذفی سهل کنند و عصر رویایی خود را برای هوادارانشان رویایی‌تر کنند.

در سوی دیگر هواداران آبی که از ناکامی‌های خود  و موفقیت تیم رقیب در فصول اخیر خسته‌ شده‌اند، چیزی جز برد شهرآورد ۹۳ و در نهایت قهرمانی جام‌حذفی آنها را آرام نخواهد کرد.

شاگردان فرهاد‌مجیدی که لیگ نوزدهم را پر فراز‌ونشیب تجربه کردند، فصل را با موفقیت در رقابت سختِ کورس نایب‌ قهرمانی به پایان رساندند و رضایت نسبی هواداران را بدست آوردند و اینک اصلا دوست ندارند این رضایت نسبی هوداران و امیدشان به فصل آینده را از دست بدهند و دوباره سایه بحران اختلافات را بر باشگاه‌شان ببینند.

آمار دو تیم در فصل اخیر و شرایطی دو تیم نوید بازی جذاب و هجومی را از سوی سرخابی‌ها می‌دهد، اگر حساسیت بالای بازی مانع این امر نشود.

جوان بودن دو مربی و عطش پیروزی در دربی که ماحصل آن محبوبیت ویژه در میان هواداران خواهدبود، از نکات مثبتی است که وعده دیداری با روند هجومی را می‌دهد.

آنچه مسلم است یحیی‌گل‌محمدی و فرهاد‌مجیدی 

هر دو بدنبال تثبیت شرایط خود هستند و باید دیدی شهرآورد۹۳  برای سرخ‌ها عسل را بر عسل افزون میکند یا برای آبی‌ها شیرینی را بر تلخی‌های چند فصل اخیر غالب می‌کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.