مدیرتیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: بازگشت محمدرضا ساکت را به فال نیک می‌گیرم و امیدواریم حضورش سرمنشا خیر و برکت برای سپاهان باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا فتاحی در گفت‌وگویی در مورد معرفی محمدرضا ساکت به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان اظهار داشت: این اتفاق را به فال نیک می‌گیرم و امیدواریم حضورش سرمنشا خیر و برکت برای سپاهان باشد. محمدرضا ساکت از سال1380 تا 1390 با سپاهان شش قهرمان کسب کرد. من به او خیر مقدم می‌گویم و امیدوارم در ادامه راه موفق باشد.

وی در مورد اینکه دوران خوب سپاهان در زمان محمدرضا ساکت بوده و هواداران این تیم با بازگشت او امید زیادی به موفقیت در ادامه راه لیگ قهرمانان آسیا و همچنین فصل آینده فوتبال ایران دارند، گفت: ما هم امیدوار هستیم. در آسیا کارمان سخت است اما بچه‌ها تلاش می‌کنند که بتوانیم نتایج لازم را بگیریم. همانطور که در لیگ هم تلاش کردند اما متاسفانه به خاطر اشتباهات سهوی داوران نتوانستیم سهمیه را بگیریم. از تماشاگرانمان عذرخواهی می‌کنم. ان‌شاالله زحمات و عِرق آن‌ها به تیم را جبران می‌کنیم. تمام توانمان را به کار می‌گیریم که فصل آینده نماینده شایسته‌ای برای اصفهان در لیگ برتر و در آسیا برای کشور عزیزمان باشیم.

مدیرتیم سپاهان در مورد جذب دانیال اسماعیلی‌فر عنوان کرد: ما از چندوقت پیش به دنبال این بازیکن بودیم. به نظرم جذب او بمب نقل و انتقالات امسال بود. دانیال بازیکن با کیفیتی است و می‌تواند در بازی‌ها کمک حال خوبی برای تیم باشد. برای این مساله منوچهر نیکفر خیلی تلاش کرد و زحمت کشید که باید از او تشکر کنم. ما با درایت او و همکارانش در هیات مدیره قرارداد بازیکنانی مانند نورافکن، سیدمحمدرضاحسینی، محمدکریمی و ولسیانی را تمدید کردیم و دو سه بازیکن دیگر را هم ان شاالله به زودی تمدید خواهیم کرد.

فتاحی در مورد جلسه امروز نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا با دبیرکل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در این جلسه که نمایندگان باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و شهرخودرو هم حضور داشتند در مورد حضور هرچه بهتر و پرقدرت تیم‌های ایرانی در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صحبت شد. فدراسیون اعلام کرد هر کمکی از دستش بر بیاید برای تیم‌ها انجام می‌دهد و ما هم امیدواریم نمایندگان شایسته‌ای برای کشورمان باشیم.

وی در خصوص موضوع پرداخت هزینه اسکان تیم‌ها توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: هزینه‌ها اسکان را AFC برای تعداد محدودی از نفرات تیم‌ها پرداخت می‌کند. قرار است از هر تیم هزینه‌های 29نفر پرداخت شود و هزینه بقیه نفرات را خود باشگاه‌ها باید بدهند.

مدیر تیم فوتبال سپاهان در مورد زمان آغاز دور جدید تمرینات عنوان کرد: روز جمعه کلیه اعضای تیم تست PCR می‌دهند و پس از مشخص شدن جواب تست‌ها، تمرینات را آغاز می‌کنیم. امیدواریم تا آن زمان تکلیف کادرفنی هم مشخص شود.

فتاحی در مورد اینکه آیا تمرینات با سرمربی جدید برگزار خواهد شد، گفت: در این مورد اطلاعی ندارم و همه چیز بستگی به نظر و تصمیم مدیران باشگاه دارد. باید خداقوت جانانه‌ای به منوچهر نیکفر بگویم که با وجود مشغله زیاد در کارخانه فولاد مبارکه برای تیم و باشگاه مخصوصا در بحث تمدید قراردادها، کم نگذاشت. همچنین از اعضای هیات مدیره باشگاه که در کنار نیکفر برای تیم و باشگاه تلاش کردند تشکر می‌کنم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.