نبود سه بازیکن خط دفاعی استقلال در دربی یکی از معضلات اصلی فرهاد مجیدی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال استقلال فردا (چهارشنبه) در دیدار حساس نیمه‌نهایی جام حذفی به مصاف پرسپولیس می‌رود. در این دیدار، فرهاد مجیدی به مانند بیشتر دیدار‌های قبلی استقلال مصدومان زیادی دارد.

روزبه چشمی، علی کریمی، سیاوش یزدانی و محمد دانشگر چهار مصدوم استقلال هستند. کریمی ظاهراً به دربی می‌رسد و امروز هم با آبی‌پوشان تمرین خواهد کرد. چشمی، یزدانی و دانشگر سه مدافع مرکزی استقلال، اما مصدوم هستند. این اتفاق خبر بدی برای مجیدی بود که ارکان خط دفاعی‌اش را در اختیار ندارد.

چشمی به دلیل مصدومیت همسترینگ مصدوم است و این دیدار را از دست داده است. دانشگر شاید از امروز به تمرینات اضافه شود. یزدانی دو جلسه است که با اصرار خودش در تمرینات شرکت می‌کند و پزشکان حضورش در دربی را یک نوع ریسک برای او می‌دانند.

در صورتی که این سه بازیکن دربی را از دست بدهند، فرهاد مجیدی تنها عارف غلامی را به عنوان مدافع در اختیار خواهد داشت. در کنار او، بازیکنانی، چون شاهین طاهرخانی و عظیم گوک هم هستند، اما در دیدار‌های استقلال در لیگ برتر به میدان نرفتند. تنها طاهرخانی در اولین نیم فصل دوم در ترکیب استقلال درخشش داشت و حتی در دربی برگشت هم بازی کرد، اما در سیستمی که سه دفاعه بود. او مدت‌هاست در ترکیب استقلال به میدان نمی‌رود. شاید مجیدی با این شرایط مجبور شود از زوج غلامی و فرشید باقری در خط دفاعی استفاده کند، بازیکنی که یک بار هم در این شرایط برای استقلال به میدان رفته بود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.