مربی ذوب‌آهن انتخاب خواهد شد و شانس مهدی تارتار از دیگر گزینه بیشتر است.

امید قاسمیان؛ جمشیدی سرپرست مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان اعلام کرده است تا چند روز آینده سرمربی باشگاه ذوب‌آهن انتخاب خواهد شد و از گزینه های مدنظر باشگاه مهدی تاتار مربی سابق نفت مسجد سلیمان از شانس بیشتری برخوردار است. باید دید با حضور مربی جدید در باشگاه ذوب‌آهن این تیم در فصل نقل و انتقالات چه راهی را پیش خواهد گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،ذوب آهن اصفهان در فصل نوزدهم لیگ برتر نتوانست به اهداف مد نظر خود دست پیدا کند؛ خروج ستارگانی چون رشید مظاهری و سید محمدرضا حسینی، ارسلان مطهری و تغییرات مکرر در مدیریت و کادر فنی باشگاه جایگاهی را برای ذوب آهن در جدول لیگ برتر رقم زد که شایسته تیم پرافتخار و با سابقه اصفهانی نبود.

با توجه به تاریخ احتمالی شروع مجدد رقابت‌های لیگ بیستم اواخر مهرماه یا اوایل آبان‌ماه خواهد بود بنابراین گفتنی است که پس از برگزاری فینال جام حذفی، فوتبال باشگاهی ایران به جز نمایندگان حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در خوابی حدودا 45 روزه فرو خواهد رفت پس با اضافه شدن مربی این باشگاه در شرایط مناسبی برای اردو و تمرین برای فصل آتی قرار خواهد گرفت. اشنایی کادر فنی با بازیکنان و عمل کرد انها باعث آنالیز مناسب برای آینده این باشگاه در رقابت های پیش روخواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.