معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این باشگاه قصد دارد مابقی مطالبات برانکو ایوانکوویچ را به صورت یک‌جا پرداخت کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا یلوه درباره پرداخت مطالبات زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ از محل مطالبات باشگاه پرسپولیس در فیفا اظهار داشت: بله این دو مربی هم فرم‌های خود مربوط به دریافت مطالبات‌شان را امضا کردند و  تمام شد. الان فقط بدهی برانکو مانده است که ان‌شاءالله تلاش می‌کنیم تا موعد مقرر (16 شهریور) این پول را هم پرداخت کنیم.

وی در مورد اینکه قرار بود هفته گذشته بخشی دیگر از مطالبات برانکو پرداخت شود اما این اتفاق نیفتاد، گفت: خیر، ما می‌خواهیم مطالبات برانکو را کامل پرداخت کنیم. به همین دلیل هم در حال جمع‌آوری منابع مالی هستیم و درخواستی هم به بانک مرکزی دادیم تا ریال‌مان را به ارز تبدیل کنیم. ما فقط یک‌بار می‌توانیم حواله دریافت کنیم و این کار زمان‌بر است، به همین دلیل تصمیم گرفتیم هر زمانی به لحاظ ریالی پول‌مان حاضر شد، در یک مرحله تمام پول را حواله بزنیم و مبلغ ارزی مدنظرمان را دریافت کنیم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در واکنش به این پرسش که چه زمانی پول پرسپولیس آماده خواهد شد، عنوان کرد: ما دیگر زمان نداریم و اگر این‌بار به موقع پول برانکو را پرداخت نکنیم، جریمه خواهیم شد. به همین دلیل حتما باید پیش از پایان مهلت پول را پرداخت کنیم و این کار را هم خواهیم کرد.

«قرار بود هفته گذشته بخشی دیگر از قرارداد بازیکنان نیز پرداخت شود». یلوه در واکنش به طرح این موضوع نیز یادآور شد: بله، روز گذشته (چهارشنبه) این پول پرداخت شد، اما بازیکنان خودشان هم خیلی تمایل ندارند درصد پول پرداختی اعلام شود. به هر حال روز گذشته یک مبلغی به حساب بازیکنان واریز شد و پول سه بازیکن خارجی هم باید به صورت ارزی پرداخت شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.