مدافع گلزن ول گهر سیرجان گفت: سپاهان برای قهرمانی خواهد جنگید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا ابراهیمی مدافع گلزن تیم گل گهر سیرجان در مصاحبه با امید قاسمیان سرپرست بخش ورزشی فرتاک ورزشی اصفهان این چنین بیان کرد: با مدیر برنامه های بنده صحبت شده و من در جریان اصل بند قرارداد نیستم و به گفته ایشان پیشنهاد باشگاه سپاهان بسیار جدی تر از پیشنهاد باشگاه استقلال برای حضور بنده در این تیم می باشد و حتی در محافل رسانه صحبت از پرسپولیس هم بود اما به علت این که مدافعان پرسپولیس معمولا فیکس هستند اشتیاق زیادی به حضور در این تیم ندارم. 

وی افزود:  با توجه به درخواست سپاهان از بنده و با معرفی و مشخص شدن مربی سپاهان در چند روز آینده و شرایط پیشنهاد شده این باشگاه بزرگ احتمال پیوستن من به سپاهان زیاد خواهد بود. 

ابراهیمی افزود: نظر شخصی من در رابطه با باشگاه سپاهان حتی در صورتی که در آینده به این تیم اضافه نشوم این است؛ سپاهان از بزرگترین باشگاه های ایران  با امکانات و زیر ساخت های زیاد می باشد و هواداران خون گرم و بسیار پرشوری دارد، در ایران تمام بازیکنان تمایل دارند در این تیم بزرگ پا به توپ شوند و پیراهن این تیم قدرتمند را به تن کنند. شخصا خیلی دوست دارم همراه با تیم سپاهان به مقام قهرمانی دست پیدا کرده و همراه با مردم اصفهان جشن قهرمانی برگزار کنیم. 

این مدافع گلزن لیگ برتر در ادامه در رابطه با حضور جناب ساکت در راس مدیریت باشگاه فولاد مبارکه اینگونه خاطر نشان کرد:  جناب اقای ساکت را از زمان ریاست فدراسیون هندبال میشناسم،  چون برادر من هندبالیست بود و همیشه از مدیریت ایشان صحبت میکرد و اصلا نیاز نیست از توانایی بالای ایشان در مدیریت صحبتی بیان کرد ،  ایشان بسیار مدیر کار بلدی است و حتی اگر من هم به سپاهان اضافه نشوم مطمئنم سپاهان با حضور ایشان و خرید های جدیدش قطعا برای قهرمانی خواهد جنگید.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.