پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجیدی باید صبورتر باشد، چون مربیگری نیاز به سعه صدر دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

صادق ورمزیار در گفت‌وگو با خبرنگار، در ارتباط با استعفای فرهاد مجیدی از هدایت تیم فوتبال استقلال، اظهار داشت: متاسفانه تنش‌ها در استقلال زیاد شده و دلیلش هم این است که جایگاه مدیرعامل و سرمربی در استقلال حفظ نشده است. من وارد جزییات نمی‌شوم، چون ما از بیرون باشگاه در این مورد این معضلات صحبت می‌کنیم ولی باید این اتفاق رخ بدهد و جایگاه‌ها مشخص شود.

وی در ادامه، در خصوص رفتار فرهاد مجیدی بعد از کسب پیروزی در دربی تصریح کرد: به نظرم فرهاد باید صبورتر باشد چون مربیگری نیاز به سعه‌صدر دارد. مجیدی مربی خوبی است، اما به نظرم بخشی از رفتارهایش به این موضوع ارتباط دارد که کم‌تجربه است. به هر حال، باشگاه و مدیرعامل هم اختیاراتی دارند، باید هم شأن مدیرعامل باشگاه و هم جایگاه سرمربی تیم حفظ شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان پیرامون ریشه معضلات این باشگاه، خاطرنشان کرد: باشگاه یک ساختار مشخص شده دارد. وظایف مدیرعامل، هیئت مدیره و کادرفنی تعریف شده اما به نظر می‌رسد متاسفانه در استقلال، این روابط بهم ریخته است. در فوتبال حرفه‌ای مدیریت باشگاه و اعضای کادرفنی باید حرفه‌ای رفتار کنند تا یک تیم به موفقیت برسد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.