روزی که بعضی‌ها درهای تمرین استقلال را به روی شفر و پسرش بستند و ساشا زبل و زرنگ از تمام آن وقایع فیلمبرداری کرد باید فکر این روزها را می‌کردند؛ همان روزی که اجازه ندادند شفر در محل تمرین استقلال حاضر شود!

به گزارش فرتاک ورزشی،

 صحبت درباره مطالبات مربیان خارجی استقلال بسیار است و هنوز خیلی‌ها در جریان حقایق قرارداد استراماچونی نیستند؛ چه رسد به وینفرد شفر که تاریخ قرارداد او به ماقبل سرمربی ایتالیایی مربوط می‌شود.

در هر صورت مدیرعامل باشگاه استقلال بعد از بازگشت از سفر ایتالیا اعتراف کرد شفر حاضر به مذاکره رودرو و تخفیف به استقلال نشده و سرسختانه همه مطالباتش را از باشگاه می‌خواهد.

این مسئله به مذاق عده‌ای خوش نیامده و می‌گویند شفر که روزگاری برای هواداران استقلال شال آبی می‌چرخاند چرا امروز حاضر نیست درصدی از قراردادش را (به خاطر همان هوادارانی که مدام از محبتشان دم می‌زند) ببخشد!

ما عکس‌هایی را در اینجا منتشر می‌کنیم تا به همه ثابت شود دلیل لجاجت شفر با باشگاه استقلال از کجا نشأت می‌گیرد.

چرا شفر یک دلار هم به استقلال تخفیف نمی‌دهد؟

روزی که بعضی‌ها درهای تمرین استقلال را به روی شفر و پسرش بستند و ساشا زبل و زرنگ از تمام آن وقایع فیلمبرداری کرد باید فکر این روزها را می‌کردند. همان روزی که اجازه ندادند شفر در محل تمرین استقلال حاضر شود و رسماً به یک مربی خارجی توهین کردند باید چنین روزهایی را از ذهنشان می‌گذراندند.

آری، شفر برای هواداران استقلال شال می‌چرخاند و پسرش را به زور به همین تیم تحمیل کرد. چند خرید بیخود هم انجام داد که ضرر و زیانش به استقلال رسید اما اگر او امروز حاضر به توافق و مصالحه نیست «دلیل» دارد. این عکس‌ها به طور واضح نشان می‌دهد چرا شفر با باشگاه استقلال لج کرده است!

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.