اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: مصوبه هیئت مدیره این بود که احمد سعادتمند برای مطالبات استراماچونی به ایتالیا برود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اسماعیل خلیل‌زاده درباره جلسه امروز (دوشنبه) هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: بحث جلسه مربوط به سفر احمد سعادتمند به ایتالیا بود تا بتواند مبلغ غرامت استراماچونی را کسر کند و در این رابطه مذاکره داشته باشد. ما، دو سه روز دیگر فینال جام حذفی را داریم و بقیه حرف‌ها بماند برای بعد از این دیدار.

وی در مورد تکلیف فرهاد مجیدی پس از بازی با فینال جام حذفی و اینکه گفته می‌شود این دیدار آخرین حضور او در استقلال خواهد بود، گفت: اصلا این بحث‌ها نیست. مجیدی با ما قرارداد دارد و از الان نمی‌توانیم قضاوت کنیم. من چیزی در این خصوص نشنیده‌ام و بحث امروز جلسه هیئت مدیره، گزارش مدیرعامل در رابطه با حق و حقوق استراماچونی بود. بحث بعدی درباره تمدید قرارداد بازیکنان و تأمین منابع برای بدهی‌ها بود. قراردادهایی نیز با برخی ارگان‌ها و چگونگی وصول بدهی‌های‌مان داریم که در این رابطه صحبت کردیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا درباره استعفای مجیدی صحبتی انجام شد یا نه، تصریح کرد: ما نزدیک فینال جام حذفی هستیم و نیاز است که آرامش داشته باشیم. پس از بازی پنجشنبه هیچ اتفاقی نمی‌افتد و همه به کارشان ادامه می‌دهند. همانطور که مدیرعامل باشگاه اعلام کرد، هیچ استعفایی به باشگاه نرسیده است. وقتی استعفایی نرسیده، در چه موردی بحث کنیم؟ مجیدی مربی بزرگی است که هم من و هم مدیرعامل او را دوست داریم. خودم با مجیدی قرارداد امضاء کردم و هیئت مدیره نیز به او علاقه‌مند است.

خلیل‌زاده در پاسخ به این سؤال که چه زمانی پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز می‌شود، خاطرنشان کرد: امروز بحث‌های جدی در پرداختی‌ها به بازیکنان قبلی و فعلی داشتیم و نود درصد بحث‌ها روی این موضوعات بود.

وی در واکنش به اظهارات مجیدی که گفته بود مدیران استقلال از شکست سپاهان و پرسپولیس ناراحت بودند، گفت: اینجوری نیست. من که استقلالی هستیم، آیا دوست دارم تیمم ببازد یا سعادتمند که برای تیم تلاش می‌کند که ببرد، دوست دارد ببازد. این حرف‌ها درست نیست.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه چرا مجیدی لیست بازیکنان را نداده است، گفت: مجیدی لیست را باید به مدیرعامل می‌داد.

خلیل‌زاده درباره پرداختی‌ها از سوی کارگزار باشگاه استقلال یادآور شد: کارگزار در گذشته مبلغی را پرداخت کرده است و قرار شده یکسری کارها انجام شود. جمعه بازی داریم و پس از آن می‌توانم در نشست خبری به سؤالات شما پاسخ دهم. البته مدیرعامل از همه بیشتر بلد و آگاه است و می‌تواند توضیح دهد.

وی در خصوص نتیجه مذاکره سعادتمند با استراماچونی خاطرنشان کرد: نتیجه بدی نبوده است. مصوبه هیئت مدیره این بود که سعادتمند به ایتالیا برود و نسبت به دیونی که نسبت به استراماچونی داریم، دفاع کند و به نظرم با دست پر برگشته است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.