باشگاه استقلال لیست بازیکنان مدنظرش را برای تمدید با این تیم اعلام کرد که خبری از مرتضی تبریزی و محسن کریمی نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالیکه آبی پوشان باید فردا در دیدار فینال جام حذفی به مصاف تراکتورسازی بروند، این باشگاه به صورت رسمی اعلام کرد که در پی تمدید با بازیکنان مدنظرش است.

طبق اعلام رسمی باشگاه استقلال، علی کریمی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشید باقری و فرشید اسماعیلی در لیست تمدیدی‌های این باشگاه برای حضوری قدرتمند در فصل آتی هستند و مدیران این تیم مذاکرات اولیه را جهت تمدید با بازیکنان یاد شده، شروع کرده اند.

نکته جالب در این لیست، غیبت دو بازیکنی است که قراردادشان با آبی پوشان به پایان رسیده است. مرتضی تبریزی که با قراردادی گران قیمت از ذوب آهن به استقلال آمد تا به نوعی جانشین مامه تیام باشد، نتوانست انتظارات را برآورده کند و در یکی از دیدارهای تدارکاتی این تیم در دوارن پسا کرونا، دچار پارگی رباط صلیبی شد تا عملا ادامه فصل قبل و نیم فصل اول لیگ آتی را از دست بدهد.

پس از این اتفاق بود که احمد سعادتمند مدیرعامل آبی پوشان رسما اعلام کرد که قرارداد تبریزی تمدید می شود ولی نام این بازیکن در لیست تمدیدی هایی که امروز این باشگاه به صورت رسمی اعلام کرد، دیده نمی شود. اما از آنجایی که این بازیکن به دلیل مصدومیت، نیم فصل اول را غایب خواهد بود، به نظر می رسد مدیران این تیم زمان تمدید قرارداد با این بازیکن را به نقل و انتقالات زمستانی موکول کرده اند و آنها قصد ندارند مهاجم تیمشان را از دست بدهند. از گوشه و کنار خبرهایی به گوش می رسد که تبریزی در جمع استقلالی ها ماندنی است و در پنجره نقل و انتقالات نیم فصل دوم، قرارداد این بازیکن تمدید خواهد شد.

دیگر بازیکنی که در پایان لیگ نوزدهم قراردادش با استقلال تمام شد، محسن کریمی است. مهاجم آبی پوشان که در لیگ نوزدهم برای سومین بار دچار پارگی رباط صلیبی شد، فصل را از دست داد ولی داستان او با مرتضی تبریزی متفاوت است. محسن کریمی با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، مدتهاست که به بهبودی کامل رسیده و حضور فعالی در تمرینات استقلال دارد ولی حالا با توجه به عدم اعلام نام این بازیکن در لیست بازیکنان تمدیدی این باشگاه، به نوعی به نظر می رسد که کریمی به درب های خروج باشگاه نزدیک شده است.

از 8 بازیکنی که در پایان فصل دیگ قراردادی با استقلال نخواهند داشت، تنها قرارداد داریوش شجاعیان تمدید شده و هواداران این تیم در انتظار تمدید با ستاره هایی نظیر علی کریمی، محمد دانشگر و روزبه چشمی هستند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.