محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران شایعات حضورش در استقلال تهران را تکذیب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

طی روزهای اخیر و در شرایطی که استقلال روز آینده باید فینال جام حذفی را برابر تراکتور در مشهد برگزار کند، شایعات زیادی پیرامون آینده مربیگری این تیم با توجه به مشکلاتی که میان سعادتمند و فرهاد مجیدی ایجاد شده، به وجود آمده است.

 یکی از این شایعات پیرامون محمود فکری سرمربی فعلی نساجی مازندران قرار دارد که توانست طی مدت کوتاهی که در لیگ برتر با نساجی مازندران تجربه کرد، نتایج بسیار خوبی به دست بیاورد.

محمود فکری اما به این شایعات واکنش نشان داده و با انتشار پستی اینستاگرامی حضورش در استقلال را تکذیب کرده است. او درباره این موضوع اینطور نوشته است:« با سلام  چند روزی است که از اسم بنده برای برهم زدن تمرکز کادرفنی وبازیکنان استقلال استفاده می‌شود.  خدمت همه عزیزان عرض کنم با نساجی قرارداد دارم؛ هر چند که این توانایی را در خود می‌بینم با دیگر تیم‌های بزرگ هم همکاری کنم ولی در  حال حاضر برنامه اى برای تیم دیگری ندارم.  البته بابت قراردادم گله ای از برخی دوستان دارم..... ولی بی صبرانه منتظر کسب افتخارى دیگر از تیم استقلال هستم و برای باشگاه محبوب استقلال و طرفداران بسیار عزیزش ارزوى  بهترین‌ها را دارم  واز بازیکنان  با غیرت استقلال می‌خواهم با تمام وجود برای سربلندی استقلال تلاش کنند و فردا وفرداهای دیگر برای استقلال افتخار افرینی کنند.  دوستتان دارم یا علی.

او با انتشار ویدئویی این توضیحات را ارائه داده است، با اشاره به این موضوع بازی استقلال و پگاه را در سال های گذشته یادآوری کرده است:« یادش بخیر بازی  با پگاه گیلان ٤/ ٢/ ٨٣؛  وقتی با دسیسه هاى مختلف جام رو از استقلال گرفتند.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.