سرمربی تیم فوتبال تراکتور از سوی داور با کارت قرمز روبرو و باعث ایجاد جنجال کنار زمین شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 دیدار دو تیم استقلال و تراکتور با نتیجه 3 بر یک به سود تیم تبریزی در جریان است.

*اکبر میثاقیان مربی سرشناس مشهدی، با حضور در ورزشگاه به خوش و بش با اسکوچیچ و دیگر اعضای کادرفنی تیم ملی پرداخت. در این هنگام چون میثاقیان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده بود با تذکر وحید هاشمیان مواجه شد و مربی تیم ملی از او خواست که ماسک بزند.

*بازیکنان ذخیره تیم استقلال به صورت ایستاده بازی را نگاه و بازیکنان درون زمین را تهییج می‌کنند. سیاوش یزدانی بازیکن مصدوم استقلال از روی سکو با بازیکنان درون زمین صحبت می‌کند.

*قبل از گل اول تیم استقلال، فرهاد مجیدی با ناظر بازی درگیری لفظی پیدا کرد. در این هنگام یکی از عوامل سازمان لیگ به سرمربی استقلال اعتراض کرد  و مجیدی نیز به او گفت؛ شما صحبت نکن و سرجایت بنشین. به همین خاطر عضو سازمان لیگ رفتار مجیدی را به داور چهارم گزارش داد و داور چهارم هم به سرمربی استقلال تذکر داد.

*سیدحسین حسینی دروازه‌بان تیم استقلال که در نیمه اول پیراهن زرد بر تن داشت، در نیمه دوم پیراهن خودش را عوض کرد.

*تعدادی از تماشاگران تیم استقلال در بیرون و اطراف ورزشگاه امام رضا حضور دارند.

*مسئولان سازمان لیگ در ضلع شرقی ورزشگاه مشغول آماده سازی سکوی قهرمانی هستند.

*روزبه چشمی در کنار زمین بازی را تماشا و با بازیکنان هم تیمی خودش صحبت می‌کند.

*در دقیقه 64 پس از موقعیت خطرناک استقلال، ساکت الهامی به شدت به داور اعتراض کرد. او ابتدا به صورت یکی از اطرافیان خودش زد. سپس از داور کارت قرمز گرفت و به همین خاطر با دست به سینه داور زد و پس از آن هنگام خروج از زمین، روشنک مسئول برگزار مسابقات جام حذفی را زد. جنجال های الهامی و فریادهای او در نهایت با خروجش از زمین به پایان رسید. او چند بار از کنار خط رفت و دوباره به حالت اعتراض برگشت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.