هافبک ملی پوش تیم فوتبال تراکتور گفت:یک سال دگر با تیم قرارداد دارم و اگر قرار باشد در ایران بازی کنم مطمئن باشید در تبریز بازی خواهم کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

احسان حاج صفی در خصوص قهرمانی تیمش در جام حذفی اظهار داشت: در ابتدا می‌خواهم این قهرمانی را تقدیم مردم آذربایجان شخص زنوزی کنم. هر چند خیلی‌ها می‌خواستند در کار زنوزی و همکارانش سنگ‌اندازی کنند و نمی‌خواستند این تیم موفق شود.

وی افزود: خیلی‌ها به دنبال این بودند که تیم را خراب کنند اما به هدفشان نرسیدند. در این بین فردی به نام منصور عظیمی هم تلاش کردم و همین بازیکنان هم به خاطر او به تراکتور آمدند. خدا را شکر می‌کنم که توانستیم مردم آذربایجان را سربلند کنیم و نزد آنها شرمنده نشویم.فقط این را بگویم مردم باید قدر امثال زنوزی‌ها را بدانند چون او خیلی زحمت کشید.

حاج‌صفی در خصوص اینکه آیا در تراکتور می‌داند یا خیر گفت: امیدوارم، فردا جلسه داریم و صحبت‌هایی هم صورت گرفته است، هر چه قسمت باشد همان می‌شود.

هافبک ملی‌پوش تراکتور تاکید کرد: یک سال دگر با تیم قرارداد دارم و اگر قرار باشد در ایران بازی کنم مطمئن باشید در تبریز بازی خواهم کرد. فردا نشست را برگزار می‌کنیم تا ببینیم چه می‌شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.