علی علیپور با انتشار پستی در اینستاگرام از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 علی علیپور مهاجم شماره ۷۰ پرسپولیس که روز گذشته مذاکرات خود با این باشگاه را انجام داد، پس از این که سرخ ها نتوانستند خواسته های او را عملی کنند، از هواداران این تیم خداحافظی کرد تا جدایی اش قطعی شود.

مهاجم گلزن تیم پرسپولیس با انتشار پستی احساسی در اینستاگرام نوشت: «انقد خوب و عزیزی که به هنگام وداع، حیفم آید که تو را دست خدا بسپارم. نشد، هرچقدر تلاش کردم شرایط ادامه همکاری و تداوم افتخار پوشیدن این لباس خوش رنگ قرمز برایم فراهم نشد».

علیپور هفته گذشته به صورت داوطلبانه آمادگی اش برای مذاکرات را نشان داد و به باشگاه پرسپولیس رفت و روز گذشته هم مذاکرات را ادامه داد اما پاسخ پرسپولیس به درخواست هایش منفی بود تا پس از بیرانوند و ترابی، وی سومین جدا شده از تیم قهرمان لیگ برتر باشد. علیپور نوشته: «تینحا نقطه جدایی است اما نه از نام پرسپولیس و هوادارانش. میروم تا خودم را در فضای تازه ای محک بزنم».

دیشب نشریه رکورد خبر داد که علیپور با ماریتیمو برای عقد قرارداد دو ساله به توافق رسیده و منتظر ویزا برای جدایی از تیم تیم است. با این انتقال او هم تیمی امیر عابدزاده و رقیب مهدی طارمی زوج سابق خود در پرسپولیس خواهد شد.

علیپور که با ۷۳ گل تبدیل به چهارمین گلزن تاریخ پرسپولیس شد، در پایان این پست اینستاگرامی‌ از مربیان خود تشکر کرده و نوشته که هوادار این تیم خواهد ماند.

با جدایی علیپور، خط حمله پرسپولیس پس از شش سال کاملا دگرگون خواهد شد و عیسی آل کثیر به مهاجم شماره یک این تیم تبدیل می‌شود و البته مهدی عبدی را هم در کنار خود خواهد داشت و احتمالا یک خرید دیگر هم در راه خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.