«تیم پرسپولیس ایران در سومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب سه امتیاز شد»

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار‌های لیگ قهرمانان آسیا پس از بحران کرونا با  وقفه‌ای چند ماه به صورت متمرکز در دوحه قطر  از سر گرفته شد.

در گروه c مسابقات تیم پرسپولیس ایران امشب در ورزشگاه اجوکیشن دوحه به مصاف التعاون عربستان رفت و موفق شد با تک گل شجاع خلیل‌زاده به پیروزی دست پیدا کند و اولین سه امتیاز خود را در رقابت‌های این فصل به چنگ آورد.

پرسپولیس که در دو‌ مسابقه قبلی خود تنها یک امتیاز کسب کرده بود برای امیدواری به صعود راهی جز کسب سه امتیاز نداشت.

سرخپوشان در حالی که بر خلاف چند فصل اخیر تغییرات زیادی را در ترکیب خود مشاهده می‌کردند، نیمه نخست را با ارائه بازی غیر منسجم و ضعیفی پشت سر گذاشتند.

در نیمه اول درخشش حامد لک سنگربان سرخپوشان مانع از برتری تیم التعاون شد و برتری محسوس سعودی‌ها در این نیمه بی‌نتیجه ماند.

نیمه دوم اما اوضاع کمی متفاوت بود و پرسپولیس اجازه خود نمایی را به رقیب نداد و نسبت به نیمه اول عملکرد بهتری را ارائه داد.

هرچند پرسپولیسی‌ها در این دیدار هیچ نشانی از تیم قهرمان ایران نداشتند اما در دقایق پایانی با استفاده یک ضربه کرنر موفق به گشودن دروازه حریف خود شدند تا به سه دیدار باقی مانده دوره برگشت امیدوار باشند.

گل‌محمدی امیدوار است در این فرصت کوتاه تیمش را به حداکثر هماهنگی لازم برساند چرا که با این شرایط کار سختی را برای صعود در پیش خواهد داشت.

سرخپوشان باید این برد را فراموش کنند و به فکر دیدار چند روز آینده مقابل همین التعاون باشند که سه امتیاز آن دیدار از این بازی هم مهمتر است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.