سرمربی پرسپولیس با تمجید از عملکرد شاگردانش خصوصا در نیمه دوم، این برد را شروع کار آنها برای دستیابی به امتیاز صعود دانست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس توانست با تک گل شجاع خلیل زاده مقابل صدرنشین گروه خود به برتری دست یابد و اکنون با چهار امتیاز در سودای صعود قرار دارد.

یحیی گل محمدی با جضور در نشست خبری این بازی درباره عملکرد شاگردانش گفت: بازی خیلی سختی بود به خاطر اینکه مقداری از نظر هماهنگی به هارمونی که برای تیم نیاز است نداشتیم. ما با توجه به تغییراتی که داشتیم کارمان مقداری در خصوص بازی تدارکاتی سخت شده بود و زمان زیادی برای هماهنگی نداشتیم. بازی به بازی بهتر خواهیم شد. بازی را خوب شروع کردیم و در یک ربع ابتدایی بهتر از حریف بودیم اما در ادامه بازی را به حریف دادیم و آنها بهتر بودند و حتی می توانستند به ما گل بزنند

وی ادامه داد: بازیکنان من اما در نیمه دوم شرایط بهتری از نظر روحی و روانی دنبال کردند. در 45 دقیقه دوم خیلی خوب بودیم و موقعیتی به حریف ندادیم. بازی یکطرفه ای در نیمه دوم انجام دادیم و توانستیم گل بزنیم. توانستیم بازی را ببریم. ما در این بازی باید برنده می شدیم و فکر می کنم این شروع کار ماست. باید دوباره با التعاون بازی کنیم که می دانیم هنوز در صدر جدول است و می دانیم کار سختی پیش رو داریم. باید بازی به بازی بهتر شویم و کارمان را با قدرت پیش ببریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.