حضور ماهینی و رضاییان به طور همزمان در ترکیب ثابت پرسپولیس شاید یکی از مهم ترین خواسته های هواداران باشد که بنا بر دلایلی شاید این اتفاق بزودی بیفتد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، محسن ربیع‌خواه در بازی با استقلال خوزستان دومین کارت زرد فصلش را گرفت. او پیش‌تر برابر گسترش‌فولاد اولین اخطارش را گرفته بود. به این ترتیب با دریافت یک کارت زرد دیگر، این بازیکن برای یک بازی از همراهی پرسپولیس محروم می‌شود و این شاید دریچه امیدی باشد برای اینکه برانکو در سمت چپ خط دفاعی‌اش نیم‌نگاهی هم به گزینه‌های دیگر بیندازد.

مربی کروات قبلا ثابت کرده علاقه چندانی به آزمون و خطا در ترکیب اصلی تیمش ندارد. سال گذشته اگر دو مصدومیت حیدریه در هفته سوم و بابک حاتمی پیش از هفته هفتم نبود، شاید به این زودی‌ها نوبت به بازی محمد انصاری نمی‌رسید و یکی از مهمترین پدیده‌های چند سال اخیر فوتبال ایران خیلی دیرتر کشف می‌شد. حالا هم برانکو سفت و سخت پای ربیع‌خواه ایستاده و شاید تنها اتفاقی مثل محرومیت او بتواند به طور اجباری باعث استفاده از سایر بازیکنان شود.

در صورتی که ربیع‌خواه غایب باشد، برانکو می‌تواند مهمترین نسخه پیشنهادی این روزها را به کار بگیرد و با فرستادن حسین ماهینی به دفاع چپ (جایی که در ذوب‌آهن سابقه بازی در آن را دارد) سمت راست را به رامین رضاییان بسپارد. در غیر این صورت محمد امین آرام‌طبع شانس بازی در این پست را خواهد داشت؛ بازیکنی که فقط یک بار برابر قشقایی شیراز در جام حذفی به میدان رفت و نمایش چندان موثری هم نداشت. البته همه اینها منوط به دریافت کارت سوم توسط ربیع‌خواه است؛ اتفاقی که باید ببینیم چه زمانی رخ می‌دهد!

 

انتهای پیام/