ماجرای لو رفتن خرید کت و شلوار توسط محمدحسن انصاری‌فرد به حساب باشگاه پرسپولیس، یکی از عجیب‌ترین اخبار طی ماه‌های اخیر پیرامون این باشگاه بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ماجرای لو رفتن خرید کت و شلوار توسط محمدحسن انصاری‌فرد به حساب باشگاه پرسپولیس، یکی از عجیب‌ترین اخبار طی ماه‌های اخیر پیرامون این باشگاه بود.

اسنادی منتشر شد که مشخص می‌کرد مدیرعامل پیشین پرسپولیس با استفاده از حساب باشگاه، اقدام به خرید کت و شلوار، پیراهن و حتی جوراب با قیمت‌های عجیب می‌کرد، اما فوراً ذیحساب پیشین باشگاه وارد عمل شد و این موضوع را تکذیب کرد.

این فرد به صورت رسمی گفت این رقم که بیش از ۲۰ میلیون تومان عنوان شده بود، از حقوق انصاری‌فرد کسر می‌شد زیرا به صورت تنخواه در اختیار او گذاشته شده بود و هر طور که دوست داشت می‌توانست از آن استفاده کند.

موضوع وقتی عجیب‌تر می‌شود که به یاد بیاوریم طبق ادعای مدیر روابط عمومی پیشین باشگاه پرسپولیس، حقوق انصاری‌فرد تنها ماهی ۱۰ میلیون تومان بود و در این شرایط، چطور ممکن است تنخواه، بیشتر از حقوق باشد و اصلاً چرا باید تنخواه خرج خرید کت و شلوار مدیرعامل شود؟!

به هر حال، بعد از این ماجرا شاهد سکوت انصاری‌فرد بودیم. سکوتی که ماه هاست شروع شده و انگار پایانی ندارد. تلاش زیادی داشتیم تا از هر راهی که شده، با او تماس بگیریم، اما خودش که پاسخگو نبود و اطرافیانش هم می‌گویند به خاطر شرایط خاص پرسپولیس در آسیا، سکوت او بهترین کمک را به سرخپوشان می‌کند.

البته آن‌ها هر کدام توجیحاتی در مورد شرایط خرید کت و شلوار دارند که باور کردن آن بسیار سخت است؛ مثلاً یکی از این افراد به ما گفت: «وقتی انصاری‌فرد حتی فاکتور خرید کت و شلوار را به ذیحساب می‌دهد تا سند شده و از حقوقش کم شود، مشخص است او به دنبال شفاف‌سازی مالی بوده. مثلاً برای مدیرعامل باشگاه خیلی سخت است که به حساب باشگاه برای خودش لباس بخرد و پولش را ندهد؟ اگر او اهل دزدی و کلاهبرداری بود، چرا ۲۰ میلیون تومان از باشگاه آن هم بابت کت و شلوار بگیرد، می‌رفت چند قرارداد می‌بست و بیشتر از این‌ها کاسب می‌شد!»

فرد دیگری هم گفت: «انصاری‌فرد را قربانی کردند. شما بروید و تحقیق کنید چرا دقیقاً در روزی که خبر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی منتشر شد، این اسناد را لو می‌دهند؟ آدم کور هم می‌فهمد که با لو دادن چنین اسنادی از داخل باشگاه، می‌خواهند اشتباهاتی که مدیریت فعلی در ماجرای پرونده برانکو داشته را پوشش بدهند و ذهن مردم را به سمت دیگری ببرند.

مثلاً باشگاه پرسپولیس گرسنه و تشنه یک دست کت و شلوار ۲۰ میلیون تومانی است؟ مثلاً مردم نمی‌دانند در همین نقل و انتقالات، چطور بازیکن ۵۰۰ میلیون تومانی را با قرارداد ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان جذب کردند؟ نهایتش این است که انصاری‌فرد آن ۲۰ میلیون را به باشگاه برمی‌گرداند، اما قرارداد‌های میلیاردی به سود چه کسی خواهد بود و به جیب چه کسانی می‌رود؟ مردم باید بروند سراغ این مسائل. آقایان در تلویزیون قول می‌دهند پرونده برانکو را حل کنند ولی یک هفته بعد زیر قول‌شان می‌زنند و برای انحراف افکار عمومی می‌گویند انصاری‌فرد برای خودش کت و شلوار خریده است!»

به هر حال این ماجرا هنوز پیچیدگی‌هایی دارد که تا زمان شکستن سکوت انصاری‌فرد حل نمی‌شود. حالا سؤال بزرگ‌تر اینجاست که سکوت فعلی انصاری‌فرد، بیشتر به سود خودش تمام می‌شود یا واقعاً پرسپولیس از آن منتفع خواهد شد؟ و اینکه چه کسی این اسناد را به دست رسانه‌ها سپرده و دلیل واقعی او برای این کار چیست؟

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.