مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: علی کریمی به ما اضافه شد و با تمام قدرت به مصاف الشرطه عراق می‌رویم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مهدی قایدی در ارتباط با شرایط تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار با الشرطه عراق در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و یک هفته است که تمرینات مناسبی انجام دادیم. حالا دیگر با شرایط آب و هوایی قطر هماهنگ شده‌ایم. از طرفی، علی کریمی هم به ما اضافه شد و با تمام قدرت به مصاف الشرطه عراق می‌رویم.

وی در خصوص وضعیت فعلی استقلال، تصریح کرد: ما بیشتر از الشرطه استراحت کردیم و این برای استقلال یک مزیت است. بازیکنان ما آماده هستند و من هم شرایط خوبی دارم. امسال یک سال رویایی را کنار شیخ دیاباته سپری کردم. او علاوه بر یک مهاجم فوق‌العاده، یک انسان بزرگ هم هست. ارتباط خوبی با شیخ دارم به خصوص حالا که او هم زبان فارسی را بهتر یاد گرفته است.

مهاجم تیم فوتبال استقلال پیرامون ارتباطش در زمین با دیاباته، افزود: مهاجم بودن زیاد نیاز به صحبت کردن در زمین ندارد و من و شیخ، ذهن همدیگر را می‌خوانیم. برای من امسال، سال متفاوتی بود، چون ازدواج کردم و این اتفاق خیلی به من در زندگی کمک کرد. دلم برای همسرم هم تنگ شده و بار دیگر بابت زحماتی که می‌کشد، از همسرم ممنونم.

قایدی در پایان در مورد آینده استقلال، خاطرنشان کرد: در لیگ قهرمانان آسیا با همه توان بازی می‌کنیم تا دل هواداران را شاد کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.