در حالی که دیروز علی عیسی زاده، مدیر عامل باشگاه صنعت نفت وعده داده بود با برگزاری جلسه اعضای هیات مدیره سرمربی تیم مشخص خواهد شد این اتفاق صورت نگرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه صنعت نفت به جای دیروز قرار است امروز برگزار شود. صنعت نفت در شرایطی که بازیکنات زیادی را از دست داده به عنوان آخرین تیم سرمربی خود را معرفی خواهد کرد. البته باشگاه با توجه به دستور کتبی وزیر نفت مبنی بر حمایت از صنعت نفت امیدوار است شرایط خوبی را در فصل جدید تجربه کند و بر این عقیده است با توجه به رفع مشکلات مالی می تواند بازیکنان خوبی را به ترکیب اضافه کند.

به نظر می رسد تاکید باشگاه هم چنین بر استفاده از مربی بومی است تا در فرصت کوتاهی که برای تیم سازی وجود دارد با بهاء دادن به بازیکنان خوزستانی و هم چنین اضافه کردن چند بازیکن جدید یک تیم خوب آماده حضور در بازی ها شود؛ بر اساس خبرهای رسیده از آبادان علی عیسی زاده روی سید سیروس پورموسوی سرمربی سابق فولاد و استقلال خوزستان به جمع بندی رسیده اما او برای این انتخاب باید نظر دیگری اعضای هیات مدیره را هم جلب کند. مربیانی که بیرون مانده اند می توانند جز گزینه های صنعت نفت آبادان باشند و البته باید به این نکته اشاره کرد هنوز باشگاه صنعت نفت برای انتخاب سرمربی به جمع بندی نهایی نرسیده و قرار است در نشست امروز اعضای هیات مدیره در این باره صحبت کنند.

همان طور که اشاره شد صنعت نفت همانند نساجی در نقل و انتقالات بازیکنان زیادی را از دست داده است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.