«حضور رامین رضاییان با پیراهن تیم الدحیل در دیدار فردا شب مقابل پرسپولیس تراژدیِ تماشایی خواهد بود»

به گزارش فرتاک ورزشی،

رامین رضاییان مدافع راست تیم ملی فوتبال کشورمان که به تازگی به تیم متمول و قدرتمند الدحیل قطر پیوسته، فردا شب در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا باید در مقابل تیم  اسبق خود، پرسپولیس قرار بگیرد.

رضاییان در دوران حضورش در پرسپولیس حواشی عجیب‌وغریبی را تجربه کرد و با برانکوی محبوب هم به مشکل برخورد و از تیم کنار گذاشته شد، اما رامین همچنان محبوب سکو‌های سرخ است.

رابطه‌ی عاشقانه رامین و هواداران سرخ به طرز عجیبی ناگسستنی است و رضاییان بارها اعلام کرده که پیراهن سرخ برایش بسیار با ارزش است و به پاس این ارزش پیشنهادهای مالی بسیار خوبی را در لیگ ایران نپذیرفت.

تیم‌های بزرگ لیگ برتری در چند مقطع به صورت جدی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن ۳۱ ساله بودند اما او همچنان به خاطر هواداران پرسپولیس این پیشنهادها را رد کرد.

بعد از درخشش فصل قبل رامین در الشحانیه و البته نبودن برنکو، خیلی‌ها بازگشت رامین به پرسپولیس را پیش‌بینی می‌کردند اما پیشنهاد خوب مالی تیم مطرح قطری رامین را در دوحه ماندگار کرد.

حالا فردا شب رامین باید در مقابل تیمی‌بازی کند که داعیه عشق به آن را دارد و‌انصافاً بارها هم این عشق را نشان داده است.

برای هواداران پرسپولیس دیدن رامین با لباس تیمی‌دیگر در مقابل سرخ‌پوشان اتفاق تلخی است که بالاخره رخ داد و دوشنبه شب رابطه عاشقانه رامین و هوادران درسپولیس حداقل برای ۹۰ دقیقه فراموش‌می‌شود.

هر تیمی پیروز این دیدار باشد، معشوقی ناراحت خواهد بود، اما این قصه همیشه بوده و فوتبال نشان داد گاهی می‌تواند به شدت بی‌رحم باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.