مدافع میانی پرسپولیس با اشاره به مشکل بدنی که برای وی بعد از بازی با السد پیش آمده بود، از آمادگی اش برای تقابل با پاختاکور خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مدافع میانی پرسپولیس با اشاره به مشکل بدنی‌ که برای وی بعد از بازی با السد پیش آمده بود، از آمادگی اش برای تقابل با پاختاکور خبر داد.

شجاع خلیل زاده که طی 5 بازی اخیر این تیم در لیگ قهرمانان آسیا با ثبت دو گل، نمایش موفقی در خط دفاعی و بخش هجومی تیمش نیز داشته، در پایان دیدار با السد دچار افت فشار شد. او در تمرین روز گذشته نیز شرکت نکرد تا نگرانی بابت عدم همراهی‌اش برابر پاختاکور شکل گیرد.

خلیل زاده اما اعلام کرده که با برطرف شدن ضعف بدنی‌اش اکنون مهیای این بازی حساس است. او ضمن تبریک برد و صعود تیمش به مرحله بعدی این رقابت‌ها می‌گوید: امیدوارم در این شرایط سخت اقتصادی امیدوارم توانسته باشیم لبخند را با این برد روی لب‌های شما آورده باشیم و برای لحظاتی سختی‌ها را فراموش کنید.

مدافع میانی سرخپوشان با اشاره به شرایطش برای تقابل با پاختاکور نیز گفت: بعد از بازی با السد یک سری مشکلات پیش آمده بود و فشارم پایین آمده بود. اما الان همه چیز خوب است و آماده بازی با پاختاکور می‌شویم. برای ما دعا کنید.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.