این روز‌ها پیرامون باشگاه تراکتور شایعات زیادی به گوش می‌رسد که بخشی از این شایعات اصلا صحت ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تراکتور تبریز به عنوان یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین باشگاه‌های ایران طبیعتا اسیر شایعات و اخبار کذب هم می‌شود. برای آن که از آخرین اتفاقات پیرامون تراکتور مطلع شوید، این گزارش را بخوانید:

نظم جالب تمرینی

آن‌ها تمرینات خود را زیرنظر علیرضا منصوریان آغاز کرده‌اند و کار را پیش می‌برند. در این میان، نظم تمرینی تراکتوری‌ها جالب توجه به نظر می‌‎رسد و منصوریان به دنبال آن است تا با همین نظم و انضباط، برنامه‌هایش را پیش ببرد. او بعد از یک دور تمرینی در تبریز، احتمالا دو یا سه اردو در دستورکار خود دارد.

مسلمی‌پور در تمرین تراکتور

در تمرینات اخیر تیم، چند بازیکن جدید مثل محمد قنبری از خوشه‌طلایی ساوه و همچنین محمد مسلمی‌پور از ماشین‌سازی اضافه شده‌اند. به نظر می‌رسد این دو بازیکن مورد توجه منصوریان هم قرار گرفته‌اند و سرمربی جوان سرخ‌ها قصد دارد تا از آن‌ها در فصل آینده استفاده کند. قنبری هم به صورت یک طرفه با باشگاه خوشه طلایی فسخ کرده و پرونده‌اش در کمیته وضعیت است. به زودی تکلیف این بازیکن مشخص خواهد شد.

حسینی در برنامه نیست

باشگاه تراکتور، اما هیچ برنامه‌ای برای جذب سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال ندارد. گفته می‌شد آن‌ها قصد دارند حسینی را به جای رشید مظاهری به تیم خود اضافه کنند، اما این اتفاق رخ نمی‌دهد، زیرا مدیران باشگاه نظر مثبتی برای جذب این دروازه‌بان نشان نمی‌دهند.

هماهنگی کاپیتان‌ها با منصوریان

برخی در مورد غیبت اشکان دژاگه، احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی در تمرینات اخیر تیم سوال می‌پرسند که در این مورد گفته می‌شود این سه بازیکن ملی‌پوش با کادرفنی تیم هماهنگ کرده‌اند تا کمی دیرتر و در پایان هفته به جمع سرخ‌پوشان تبریزی اضافه شوند.

مهری ماندنی است

از سوی دیگر، در مورد جدایی سعید مهری از تراکتور خبر‌های زیادی به گوش می‌رسید، اما این هافبک تکنیکی در تمرینات شرکت کرده و باشگاه هم موافق جدایی مهری نیست.

ساسان باید منتظر بماند

ساسان انصاری مدتی است از مدیران باشگاه درخواست رضایتنامه کرده و می‌خواهد از جمع سرخپوشان غرب کشورمان جدا شود. برخی منابع خبری، مقصد نهایی این بازیکن را شهر اصفهان و باشگاه سپاهان می‌دانند. اتفاقا انصاری چند روزی است در تمرینات حاضر می‌شود، اما همراه سایر بازیکنان تمرین نمی‌کند. مدیران باشگاه تمایل دارند این بازیکن را حفظ کنند، اما قرار است دو طرف با هم وارد دور جدیدی از مذاکرات شوند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.