محمدحسین کنعانی‌زادگان با یک پاس تماشایی و کلیدی پایه گذار گل اول پرسپولیس در مصاف با پاختاکور شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم پاختاکور اگرچه در نیمه اول و از دقیقه 10 نفره به بازی ادامه می‌داد، ولی این تیم در 45 دقیقه اول ساختار منسجمی داشت و به سختی می‌شد به قلب خط دفاعی این تیم نفوذ کرد و ارسال‌هایی که از سمت چپ و راست هم انجام می‌شد، با دخالت به موقع مدافعین نماینده ازبکستان راهی به جایی نمی‌برد.

با شروع نیمه دوم اما محمد حسین کنعانی‌زادگان همان کاری را انجام داد که پرسپولیس برای رسیدن به گل نیاز داشت؛ اینکه مدافعین کناری در فضای مناسبی برای ارسال روی دروازه صاحب توپ شوند و کنعانی این کار را با یک پاس عمقی زیبا انجام داد و با جاگذاشتن دو مدافع تیم حریف، سیامک نعمتی را با خیال راحت صاحب موقعیت ارسال پاس کرد و در ادامه هم پاس خوب نعمتی که روی زمین ارسال شده بود، با دخالت عیسی وارد دروازه پاختاکور شد.

کنعانی‌زادگان حالا دیگر یکی از بازیکنان کلیدی گل‌محمدی و پرسپولیس محسوب می‌شود و پس از انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن تیمش در دیدار حساس برابر السد، شب گذشته هم با یک پاس کلیدی گره‌گشای کار سرخپوشان شد.

کنعانی این روزها هم در کار دفاعی مهره‌ای مهم به شمار می رود و توانسته زوجی رویایی را به همراه شجاع خلیل زاده بازیکن بسیار خوب سرخپوشان تشکیل دهد و هم با ارسال پاس‌های دقیق که مورد تاکید یحیی گل‌محمدی قرار دارد، به خوبی کار بازیسازی را از قلب خط دفاعی آغاز می‌کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.