به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال پرسپولیس برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا کار دشواری را پیش رو دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از شکست دادن پاختاکور ازبکستان حالا درمرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و روز شنبه در این مرحله باید به مصاف تیم النصر عربستان بروید.

حریف روز شنبه پرسپولیس تیمی قدرتمند و گلزن است که تا این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا با قدرت و صلابت پیش آمده. مهمترین فاکتور النصر خط حمله عجیب و قدرتمند این تیم است.

غیر از اثیری و مارتینز مهم‌ترین بازیکن تیم النصر عبدالرزاق حمدالله مهاجم و کاپیتان این تیم است. حمدالله که عملا یک ماشین گلزنی است سال گذشته در تمام مسابقات ۴۲ گل به ثمر رساند و امسال تا اینجای کار ۳۹ گل به ثمر رسانده. این یعنی تیم پرسپولیس کار بسیار دشواری مقابل این مهاجم گلزن دارد.

پرسپولیسی‌ها که بعد از شروع متمرکز لیگ قهرمانان آسیا در قطر فقط یک گل آن هم از روی نقطه پنالتی دریافت کردند خط دفاع مستحکم و خوبی دارند، اما با این حال باید حواسشان به حمدالله باشد چرا که این بازیکن ثابت کرده به راحتی هر خط دفاعی را می‌شکند و دروازه هر دروازه بانی را باز می‌کند.

اگر پرسپولیسی‌ها بتواند خط حمله النصر را از کار بیندازند آن وقت باز کردن دروازه این تیم کار دشواری نخواهد بود، چون به همان اندازه که النصر در خط حمله تیم قدرتمندی است در خط دفاع یک تیم معمولی به شمار می‌رود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.