سیدی: لک شایستگی دعوت به تیم ملی را دارد

مربی درواز‌ه‌بان‌های پیشین پرسپولیس گفت: لک از نظر فنی دروازه‌بان شایسته‌ای است و اگر در چند سال اخیر در انتخاب تیم ثبات داشت وضعیتش فرق می‌کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محسن سیدی در مورد عملکرد حامد لک در لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز باید به مجموعه پرسپولیس تبریک بگویم. همچنین به هیئت مدیره و مدیریت باشگاه که با خرید‌های خوب در فصل نقل‌وانتقالات شرایطی را به وجود آوردند که تیم با نفرات کامل راهی مسابقات شود. کادر فنی هم خیلی خوب بازیکنان جدید را با بقیه نفرات هماهنگ کرد و تیم با شایستگی تا مرحله نیمه نهایی آمده و ان‌شاءالله تا فینال هم پیش خواهد رفت. آنچه که من در مدت حضورم در پرسپولیس دیدم این بوده و هست که این باشگاه مسیر موفقیت‌آمیز خودش را پیدا کرده و هر فردی به این مجموعه اضافه می‌شود ناخواسته در این مسیر قرار می‌گیرد. چه خوب است که دیگر باشگاه‌‌ها هم پرسپولیس را الگوی خود قرار دهند.

وی در ادامه افزود: اما در مورد حامد لک باید بگویم که او بازی‌های بدون اشتباه و خیلی خوبی را در لیگ قهرمانان ارائه کرده و شایستگی خود را نشان داده است. او باید تلاش کند این روند را در لیگ ایران هم ادامه دهد و از مسائل حاشیه‌ای دوری کند. قطعاً با ادامه این روند او در تیم ملی هم جایگاهی برای خود پیدا خواهد کرد.

مربی دروازه‌بان‌های سابق پرسپولیس راجع به اینکه چرا لک این قدر دیر عملکردش به چشم آمد، گفت: من پیش از این هم در مصاحبه‌های خود گفته‌ام که حامد لک دروازه‌بان خوبی از نظر فنی است و اشکال بزرگش در چند سال اخیر این بوده که در انتخاب تیم ثبات لازم را نداشته است. بعضاً او در یک فصل در دو تیم هم بازی کرده است. در حالی که خیلی مهم است یک بازیکن مخصوصاً دروازه‌بان خیلی کم تیم عوض کرده و سعی کند در این زمینه ثبات داشته باشد. مثل بیرانوند که هشت سال در نفت تهران بود و چهار سال هم در پرسپولیس. یا رادوشویچ که فکر کنم فصل چهارم یا پنجمش را در این تیم سپری می‌کند. لک هم اگر در چند سال اخیر ثبات بیشتری داشت شاید الان چند بازی ملی هم در کارنامه‌اش دیده می‌شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.