سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: محرومیت مهاجم ما حق‌کشی است و همه بچه‌ها در بازی با النصر نشان دادند آل‌کثیر هستند و حق او را گرفتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی رسول‌پناه درباره پیروزی تیم پرسپولیس مقابل النصر عربستان و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی بسیار عالی بود و این برد را به همه هواداران تبریک می‌گویم. بچه‌ها غیرتمندانه، با جسارت و با شرافت حماسه آفریدند. به همه مردم ایران این برد را تبریک می‌گویم.

وی در مورد اینکه با توجه به محرمیت آل‌کثیر پیروزی برابر النصر شیرین‌تر شد، گفت: در حق آل‌کثیر واقعاً اجحاف شد، اما همه بچه‌ها نشان دادند آل‌کثیر هستند و حق او را گرفتند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پرداخت پاداش به بازیکنان و همچنین دریافت پاداش حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا از AFC عنوان کرد: پاداش را فردا در هیئت مدیره تصویب خواهیم کرد و پاداشی ویژه به بازیکنان تعلق خواهد گرفت. در مورد پاداش AFC هم همانطور که می‌دانید این پول الان به دست ما نمی‌رسد و پروسه دو تا سه ماهه دارد که باید طی شود.

رسول‌پناه در مورد پیگیری محرومیت آل‌کثیر عنوان کرد: فردا نامه‌نگاری‌های لازم را برای بخشیده شدن محرومیت این بازیکن انجام می‌دهیم. فکر نمی‌کنم مشکلی از این بابت وجود داشته باشد. محرومیت او یک حق‌کشی است،‌ آل‌کثیر کاری نکرده و خوشحالی بعد از گلش را در گذشته هم انجام داده بود. او یکی از بهترین بازیکنان ماست و حتما پیگیری خواهیم کرد. این را هم بگویم عبدی عملکرد بسیار خوبی در بازی با النصر داشت و فوق‌العاده بود.

وی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده برانکو ایوانکوویچ و پرداخت مطالبات این مربی یادآور شد: در روزهای آینده برنامه داریم تا این بدهی را پرداخت کنیم و هواداران نگران آن نباشند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره شایعاتی که پیرامون جدایی برخی بازیکنان به گوش می‌رسد، به تسنیم گفت: بازیکنان پرسپولیس و مخصوصاً سرمربی تیم‌مان بهترین هستند و طبیعی است که پیشنهاد داشته باشند و آنها را روی هوا می‌زنند اما همه آنها را نگه می‌داریم و نگرانی در این مورد وجود ندارد. همه این بازیکنان عاشق پرسپولیس هستند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.