گزینه‌های نهایی هدایت تیم فوتبال استقلال مشخص شدند.

با وجود آنکه گفته می‌شود مسئولان باشگاه استقلال تا عصر امروز منتظر پاسخ نهایی الکس نوری، برای پذیرش پیشنهاد سرمربیگری نیمکت آبی‌پوشان خواهد ماند، اما شواهد حکایت از آن دارد که این مربی دورگه ایرانی - آلمانی تمایلی به حضور در ایران ندارد.

عده‌ای این عدم تمایل را به پیشنهاد نه چندان جالب مدیریت باشگاه استقلال به این مربی مرتبط می‌دانند، اما آنچه مشخص است عملاً باید حضور نوری در استقلال را منتفی دانست.

با این وجود و بعد از اعلام رسمی امیر قلعه‌نویی مبنی بر داشتن تعهد به گل‌گهر وی نیز از جمع گزینه‌ها خارج شد تا تنها سه گزینه اصلی روی میز مدیران استقلال برای انتخاب قرار گیرد؛ جواد نکونام، محمود فکری و مهدی پاشازاده.

هر چند برخی هنوز در انتظار بازگشت فرهاد مجیدی هستند، اما اتفاقات چند روز گذشته شانس فرهاد را برای بازگشت به نیمکت آبی کمتر از همیشه کرده است تا او نیز از گردونه انتخاب خارج شود.

در بین سه گزینه مطرح شده نکونام و فکری تحت قرارداد تیم‌های فولاد خوزستان و نساجی مازندران هستند، اما گفته می‌شود بندی در قراردادشان برای فسخ وجود دارد که امکان جدایی به آنها را می‌دهد، اما ظاهراً به خاطر شرایط نابه سامان مدیریتی باشگاه در جمعی خصوصی و در بین بازیکنان عنوان کرده‌اند که حاضر به پذیرش این مسئولیت در مقطع کنونی نیستند.

با این شرایط به نظر می‌رسد شانس مهدی پاشازاده نسبت به دو گزینه دیگر بیشتر باشد، چون وی تحت قراداد تیمی نیست و اگر طرفین بتوانند به جمع‌بندی نهایی برسند پاشازاده امروز به عنوان سرمربی معرفی خواهد شد.

البته گفته می‌شود بین اعضای هیئت مدیره برای رسیدن به گزینه نهایی تشتت آرا وجود دارد و اجماع لازم برای انتخاب گزینه نهایی نیست، اما وزیر ورزش به عنوان رییس مجمع این باشگاه با هیئت مدیره برای انتخاب سرمربی اختیار تام داده است.

قرار است ساعت ١۶ امروز جلسه نهایی اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال برگزار شده و پس از آن نام سرمربی تیم به صورت رسمی اعلام شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.