مدافع جدید آبی پوشان که با انتقالی جنجالی به این تیم پیوست، در نخستین تمرین این تیم حاضر شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نخستین تمرین آبی پوشان بسیار شلوغ برگزار شد و محمود فکری به طور رسمی معارفه شد تا سرمربی جدید استقلال کارش را با این تیم آغاز کند.

علاوه بر کادرفنی جدید استقلال، بازیکنانی که در نقل و انتقالات تابستانی به این تیم پیوسته اند، در تمرین امروز تیم حاضر شدند تا استقلال به صورت رسمی برای لیگ بیستم استارت بزند.

محمدحسین مرادمند که در انتقالی جنجالی از شهرخودرو به استقلال پیوست، در تمرین امروز آبی پوشان حاضر شد. مرادمند که در دفتر باشگاه پرسپولیس نیز حاضر شد و در یک روز با هر دو تیم سرخابی مذاکره کرد، سرانجام راهی استقلال شد.

مرادمند در لیگ نوزدهم عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت. او در 28 دیدار لیگ گذشته برای شهرخودرو به میدان رفت و 3 گل به ثمر رساند. او به طور میانگین در هر دیدار 5.06 نبرد هوایی موفق را ثبت کرد. آماری که بالاتر از تمام بازیکنان لیگ برتر است.

او به طور میانگین در هر دیدار 90 درصد پاس صحیح داشت که از لحاظ آماری در لیگ برتر و در میان تمام بازیکنان، در رده چهارم قرار گرفت. او همچنین به طور میانگین با ثبت 5.1 عملکرد دفاعی در هر دیدار، آمار خوبی را از خود به ثبت رساند.

مرادمند که تجربه حضور در 135 دیدار در لیگ برتر را دارد، پس از حضور در نخستین تمرین استقلال، با انتشار یک استوری از انگیزه های خود برای لیگ بیستم و کسب ستاره سوم با استقلال خبر داد. 

 

 

مرادمند در این استوری که 3 ستاره نیز در آن قرار داده، نوشته است: «غیرممکن یه کلمه است که فقط ترسوها اونو بزرگ کردند.»

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.