تمرین امروز استقلال یک مهمان ویژه داشت و آن کسی نبود جز پسر کاپیتان این تیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تمرین امروز استقلال یک مهمان ویژه داشت و آن کسی نبود جز پسر کاپیتان این تیم.

بالاخره استقلال پس از مدتها بلاتکلیفی، توانست مربی خود را انتخاب کند و چند روزی است که تمرینات این تیم در زمین شماره 2 آزادی برگزار می شود.

جدا از اینکه در طی 3 روز گذشته تمرینات استقلال بسیار شلوغ بوده و افراد مختلف زیادی که پست و مقامی در این باشگاه ندارند در تمرین این تیم حاضر شده اند، اما امروز تمرین استقلالی ها یک مهمان ویژه داشت.

غفوری کوچک در تمرین استقلال

وریا غفوری که در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و جدال برابر الاهلی دچار مصدومیت از ناحیه همسترینگ شد، نتوانست در بازی حساس مقابل پاختاکور تیمش را همراهی کند و استقلال بابت غیبت او ضربه بزرگی خورد و از رقابت های لیگ قهرمانان کنار رفت.

پس از این مصدومیت، وریا نتوانسته به تمرینات اصلی تیم اضافه شود و طی دیروز و امروز تنها به تمرین اختصاصی و نرم دوی در کنار زمین مشغول بوده تا پس از بهبودی کامل بتواند به تمرینات اصلی اضافه شود.

غفوری کوچک در تمرین استقلال

رادین غفوری تنها پسر وریا کاپیتان استقلال، مهمان ویژه تمرین امروز آبی پوشان بود. پسر غفوری که چند باری در تمرینات استقلال حاضر شده، امروز پا به پای پدرش در کنار زمین به دویدن مشغول بود تا از اکنون بتواند راه پدرش را ادامه دهد و به رویای کاپیتانی استقلال برسد.

غفوری کوچک در تمرین استقلال

نکته جالب در خصوص فرزندان کاپیتان استقلال، کُردی صحبت کردن فرزندان اوست. غفوری که اهل سنندج کردستان است به زبان محلی و کردی با فرزندانش صحبت می کند و امروز نیز در حاشیه تمرین استقلال، با زبان کردی مشغول صحبت با پسرش بود.

غفوری کوچک در تمرین استقلال

با وجود جذب احمد موسوی از گل گهر، اما فکری و هواداران استقلال برای فصل جدید روی غفوری حساب ویژه ای باز کرده اند و امیدوارند پس از سالها جام قهرمانی لیگ برتر را بر فراز دستان کاپیتان وریا مشاهده کنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.