میرزایی در گفت و گو با فرتاک ورزشی: اولویت اولم موفقیت سپاهان است

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا میرزایی در گفت و گو با خبرنگار فرتاک در رابطه با پیشنهادات که برای جذب او صورت گرفته است این چنین بیان کرد:

از چند باشگاه لیگ برتری پیشنهاداتی داشتم و از چند استان برای انتقال من نامه نگاری صورت گرفته بود به هرحال این خیلی طبیعی هستش که بازیکنی که در سپاهان بازی میکند و در لیگ قهرمانان آسیا پا به توپ میشود مورد توجه سایر تیم ها قرار بگیرد و من هم از این قاعده مستثنی نبودم ولی خانه من سپاهان می باشد و من از رده پایه در آکادمی این تیم بوده ام؛ حتی بیشنهادات مالی خیلی بهتر از سپاهان بود ولی همانطور که در پست صفحه شخصی ام گفتم تصمیم گرفتم که در سپاهان بمانم و در فصل بعد در پیراهن سپاهان پا به توپ شوم. 

میرزایی در پاسخ به این سوال که ترافیک نفرات در پست شما زیاد است و احتمال رقابت با سایر نفرات برای شما وجود دارد این چنین بیان کرد:

سپاهان بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته و من اولویت اولم موفقیت سپاهان می باشد چون خوشحالی مردم شهرم از پیروزی سپاهان بسیار حائز اهمیت است این انگیزه و شادی با شرایط اقتصادی و مشکلات فعلی جامعه بسیار ارزشمندتر از پا به توپ شدن من است، پس بازی کردن من یا بقیه نفرات به تصمیم اقا محرم فقط و فقط برای سربلندی سپاهان می باشد. البته قطعا من تلاشم را چند برابر خواهم کرد که در ترکیب اصلی باشم و تمام انگیزه و توانم را برای موفقیت سپاهان خواهم گذاشت، امیدوارم بتوانیم امسال یک جام برای هواداران بدست آوریم و این کمترین هدیه برای کسانی است که با سپاهان زندگی میکنند. 

رضا میرزایی در رابطه با پست مورد علاقه او در ترکیب این چنین اظهار داشت:

من در مقطعی به عنوان دفاع راست و یا وینگر بازی کردم و علت آن سرعت من می باشد و این ویژگی باعث شده بتوانم در پست های مختلفی به بازی گرفته شوم، حتی در فولاد در چندین پست دیگر بازی کردم و در سپاهان با دیدگاه اقا محرم حاضرم در هرپستی که بتوانم به دیدگاه فنی کمک کنم حاضر شوم. 

دیدگاه رضا میرزایی در رابطه با حضور جناب ساکت و محرم نویدکیا در راس تیم سپاهان این چنین بود:

ما از ورود اسطوره های تیم بسیار خشنود هستیم و انشالله با حضور این عزیزان بتوانیم افتخارات سابق را مجدد تکرار کنیم، به هرحال بنده اولین گل سرمربیگری اقا محرم را به ثمر رساندم و از این موضوع خیلی خوشحال شدم حتی شادی گلم را به ایشان تقدیم کردم،  مطمئنم روز های خوب سپاهان نزدیک است.

 

 میرزایی در رابطه با نقش جهان  با حضور هواداران این چنین بیان کرد:

واقعا نقش جهان با حضور تماشاگران سپاهان قابل توصیف نیست و بسیار برای تک تک بازیکنان ایجاد انگیزه میکند و یک شور نشاطی در تیم ایجاد میشود که گویا 12 نفری در میدان حاضر شده ایم،  این پشتیبانی در بازی های خانگی بسیار حائز اهمیت می باشد. امیدوارم به یاری خدا این بیماری منحوس کرونا ریشه کن شود تا حضور هواداران در ورزشگاه محقق گردد.

رضا میرزایی در مورد انگیزه ها و هدف گذاری خود این چنین بیان کرد.

قطعا بعد از افتخار آفرینی با سپاهان من به پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی فکر میکنم و امیدوارام بتوانم با عملکرد خوب به این افتخار دست پیدا کنم در این راه تمام تلاشم را خواهم کرد.

در پایان جا داره از همه هواداران سپاهان که اینقدر برای من ارزش قائل هستند و من را دوست دارند تشکر کنم قطعا کار من سخت تر خواهد شد و من باید تلاشم را بیشتر کنم تا پاسخ این محبت انها را بدهم. هواداران سپاهان چه در روز های خوب و چه در روز های بد هیچگاه ما را تنها نگذاشتند و نباید از این شور و نشاط و این غیرت و حمایت به راحتی گذشت. قطعا بازیکنان سپاهان این لطف آنها را فراموش نمیکنند.

گفت و گو از امید قاسمیان

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.