بختیار می تواند سرنوشت استقلال در لیگ شانزدهم را تغییر دهد؛

استقلال در فصل نقا و انتقالات با خرید چند بازیکن بزرگ، توجه هواداران را به خود جلب کرد که از جمله می توان به بختیار رحمانی نام برد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، درخشش بختیار رخمانی در فولاد و تراکتورسای او را به عنوان  یک فوق ستاره در چند سال اخیر فوتبال ایران تبدیل کرد، ستاره ای که هر تیمی در آرزوی در اختیار داشتن این بازیکن بوده و سعی داشتند گوی سبقت را برای انعقاد قرارداد با این بازیکن از یکدیگر بگیرند.

کار به جایی رسید که دو باشگاه پرطرفدار به دنبال جذب این بازیکن برآیند و در فصل نقل و انتقالات صحبت از این بود که این بازیکن به پرسپولیس خواهد پیوست اما به یکباره او با استقلال قرارداد خود را منعقد نمود تا همه بگویند شاه ماهی نقل و انتقالات را استقلال خرید تا با او در لیگ شانزدهم آقایی کند.

آغاز لیگ برتر و عدم نتیجه گیری استقلال در چهار هفته ابتدایی،نوک پیکان انتقادات را به سوی ستارگان آبی پوش نشانه گرفت که بیشترین ترکش ها به سوی بختیار رحمانی روانه شد چرا که همه او را ستاره  بدون چون چرای استقلال می دانستند و عدم نتیجه گیری آبی پوشان را متوجه این بازیکن می کردند.

 

IpKk9G84mLpk

 

بعد از چند هفته زمزمه های جدایی بختیار به گوش رسید اگرچه او هیچ گاه این موضوع را تایید نکرد ولی قرار نگرفتن در ترکیب اصلی و جایگزینی جوانی به نام فرشید اسماعیلی به جای این بازیکن، شرایط را برای حضور این فوق ستاره سخت تر و سخت تر کرد تا جایی که او عنان خود را از دست داد و در پاره ای از اوقات با بد رفتاری هایی ناراحتی خود را از این موضوع نشان داد.

بختیار در ادامه بازی ها و در حالی که همه فکر می کردند او دیگر نمی تواند جایی در ترکیب اولیه استقلال داشته باشد، در برابر سیاه جامگان  در هفته هشتم در ترکیب ثابت قرار گرفت و در حالی که در نیمه دوم بازی تعویض شد باز هم از خود ناراحتی نشان داد تا همه نسبت به این رفتار بختیار واکنش نشان دهند و این حس بوجود بیاید که تنبیه منتظر این بازیکن خواهد بود.

اما در هفته نهم و در برابر سایپا بازهم این بازیکن در ترکیب ثابت قرار گرفت و از قضا بازی نسبتا خوبی هم از خود به نمایش گذاشت تا نشانه هایی از بختیار چند سال گذشته را به نمایش گذاشته باشد. در زمان تعویض هم واکنش منفی از خود نشان نداد تا به این نتیجه برسیم که او مسیر درست را دارد انتخاب می کند.

بدون شک  باید بختیار را یکی از بهترنی هافبک های چند سال اخیر ایران دانست و اگر کمی صبوری داشته باشد و از لحاظ روحی نیز خود را تقویت نماید، در آینده ای نزدیک همانی خواهد شد که منصوریان و هواداران منتظرش هستند و آن وقت است که باید بگوییم بختیار می تواند سرنوشت استقلال  در لیگ شانزدهم را تغییر دهد.

 

انتهای پیام/