علیرضا منصوریان امیدوار است که دو کاپیتان تیمش برای لیگ بیستم آماده شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم تراکتور در حالی پای به لیگ برتر می‌گذارد که علیرضا منصوریان ستاره های متعددی را در اختیار دارد و تلاش می‌کند تا در تمرینات پیش فصل آن ها را به مرز آمادگی و هماهنگی برساند. تی تی ها اگرچه بازیکنان نسبتا پرتعدادی را به خدمت گرفته اند اما همچنان شاخص ترین بازیکنان این تیم سه کاپیتان ملی پوشی هستند که برای سومین سال متوالی در کنار یکدیگر بازی خواهند کرد.

مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی کاپیتان های تیم تراکتور هستند که البته در وضعیتی متفاوت به استقبال لیگ بیستم می‌روند. حاج صفی که شایعه جدایی اش از این تیم وجود داشت، سرانجام تصمیم خود را برای ماندن در تبریز گرفت و بعد از اردوی تیم ملی به بنیان دیزل رفت تا تمریناتش را با تیم تراکتور آغاز کند و در بازی با ماشین سازی هم به میدان رفت اما مسعود شجاعی و اشکان دژاگه هنوز آماده بازی نیستند.

دژاگه که زودتر از دو کاپیتان دیگر تراکتور به تمرینات اضافه شد، تمرینات منظمی را داشته ولی فعلا دور از میادین خواهد بود و کادرفنی تراکتور تلاش خواهد کرد تا او به اولین بازی لیگ برسد. شجاعی هم که فصل را با مصدومیت به پایان رساند، تا آخرین بازی فصل طقت فرسای 98-99 برای تیمش به میدان رفت و در نهایت به عنوان کاپیتان جام را بالای سر برد و حالا امیدوار است در 36 سالگی قرمزهای تبریز را به سمت قهرمانی هدایت کند.

کاپیتان‌های تراکتور فعلا دور از میدان

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.