تیم پرسپولیس در اولین دیدار خود در بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال عصر جمعه میهمان تیم سایپا خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از کش و قوس‌های فراوان روز جمعه شانزده آبان ماه رقابت‌های  بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس آغاز می‌شود و تیم پرسپولیس؛ قهرمان چهار دوره قبلی این رقابت‌ها در نخستین دیدار خود در ورزشگاه دستگردی تهران به مصاف میزبان خود تیم سایپا خواهند رفت.

سایپا که برای دومین فصل پیاپی ابراهیم‌صادقی را به عنوان سرمربی بروی نیمکت خود مشاهده می‌کند؛همچنان‌ با سیاست جوانگرایی علاوه بر کسب جایگاه مناسب در لیگ، بدنبال بازیکن سازی و معرفی بازیکنان جوان به فوتبال کشور است.

نارنجی پوشان در فصل نقل و انتقالات بازیکنان با تجربه زیادی را از دست دادند و با تجربه‌هایی همچون حسین ماهینی و فریبرز گرامی و محسن مسلمان را در اختیار گرفتند.

صادقی امیدوار است شاگردانش که تجربه لیگ 19 را بدست آوردند، بتوانند نمایش بهتری رانسبت به فصل قبل ارائه دهند.

پرسپولیسی‌ها که با پس از پایان لیگ حضوری موفق در لیگ قهرمانان آسیا داشتند و جواز صعود به فینال این مسابقات را بدست آورده اند، نسبت به فصل گذشته تغییرات بسیاری را خواهند داشت.

بیرانوند، نادری، خلیل زاده، ترابی، علیپور و ربیع خواه بازیکنان جدا شده از جمع سرخپوشان هستند و بازیکنانی همچون لک، شجاعی، سر‌لک، رمضانی، آقایی و ... را به خدمت گرفته‌اند.

عیسی آل کثیر مهاجم و مهمترین خرید این فصل قرمزها بدلیل محرومیت شش ماه  در این دیدار غایب خواهد بود و این مهمترین دغدغه گل‌محمدی بشمار می‌آید.

هواداران پرسپولیس امیدوارند شروع مقتدرانه این تیم در لیگ برتر، آبی بر آتش حواشی تلخ هفته های اخیر تیم محبوبشان باشد.

شاگردان گل‌محمدی پس از نمایش درخشان در بازی های لیگ قهرمانان آسیا نشان دادند که همچنان از مدعیان درجه یک لیگ محسوب می‌شوند و چهار قهرمانی متوالی آنها در لیگ برتر؛ از عطششان برای کسب موفقیت کم نکرده است.

پرسپولیس در فصول اخیر نتایجی خوبی را در مقابل سایپا بدست آورده و در آخرین دوره‌ای که لیگ را با بازی مقابل سایپا آغاز کرد، علاوه بر کسب سه امتیاز عنوان قهرمانی لیگ را هم بدست آورد.

بازی عصر جمعه در شرایط روحی تیم پرسپولیس بسیار تاثیرگذار خواهد بود و باید دید نبرد مربیان نسل جدید فوتبال ایران در نخستین هفته لیگ چه سرانجامی خواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.