نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و مس رفسنجان در هفته نخست لیگ برتر نتیجه‌ای جز تساوی بدون گل نداشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های فوتبال استقلال و مس رفسنجان در چارچوب هفته نخست لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 16:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی بدون اینکه گلی داشته باشد، به پایان رسید.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، وریا غفوری، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، هروویه میلیچ، مسعود ریگی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، مهدی قایدی و ارسلان مطهری.

ترکیب مس رفسنجان: ناصر سالاری، حامد نورمحمدی، عقیل کعبی، محمد آقاجان‌پور، رحیم زهیوی، فراز امامعلی، قائم اسلامی‌خواه، میثم نقی‌زاده، علیرضا نقی‌زاده، مسیح زاهدی و سجاد آشوری.

داور: رضا عادل

دقیقه 5: شوت امیرارسلان مطهری از کنار دروازه مس راهی اوت شد.

دقیقه 14: روی توپ ارسالی از نقطه کرنر، آرش رضاوند داخل محوطه جریمه مس سرنگون شد، اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 17: قائم اسلامی‌خواه از مس کرمان، اولین بازیکنی بود که با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 22: تیم مس صاحب موقعیت خوبی در محوطه جریمه استقلال شد که توپ بازیکن این تیم را مدافعان استقلال از منطقه خطر دور کردند. در ادامه، استقلال صاحب ضدحمله شد که شوت فرشید اسماعیلی باز راهی به چهارچوب دروازه نداشت.

دقیقه 30: پاس عمقی میلیچ به مطهری رسید و این بازیکن می‌توانست گل اول استقلال را به ثمر برساند، اما سالاری، دروازه‌بان مس ضربه او را گرفت تا بهترین موقعیت آبی‌پوشان تا این لحظه از دست برود.

دقیقه 32: استقلالی‌ها با چند پاس به محوطه جریمه حریف رسیدند، اما نتوانستند توپ را از لایه‌های دفاعی مس عبور بدهد و در نهایت موقعیت خوب شاگردان فکری تبدیل به ضربه کرنر شد.

دقیقه 40: فرشید باقری به دلیل تکل خشن با کارت زرد جریمه شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.