پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، در رابطه با وضعیت این روز‌های باشگاه پرسپولیس و اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بهنام طاهر زاده، بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص انتخاب مدیر عامل جدید سرخپوشان پایتخت و این که جعفر سمیعی، همچنان در وزارت ورزش و جوانان دارای پست  است، اظهار کرد: با توجه به این که ما به فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا راه پبدا کرده‌ایم، همچنان مشکلات زیادی وجود دارند. در این مدت آب خوش از گلوی اعضای تیم پایین نرفته است و اکثر بازیکنان خواستار مطالبات خود هستند.

او گفت: در این مدت باشگاه پرسپولیس، چندین مدیر عامل عوض کرده است و تا زمانی که سرخابی‌ها به بخش خصوصی واگذار نشوند؛ هواداران نمی‌توانند بفهمند چه کسی مدیر عامل تیمشان است. مدیران عامل از خود فقط بدهی به جا می‌گذارند و می‌روند.

طاهر زاده در رابطه با صحبت‌های اخیر رسول پناه راجع به بدهی‌های سرخ‌ها بیان کرد: رسول پناه می‌گوید که باشگاه ۱۸۰ میلیارد تومان بدهی دارد و ۲۰۰ میلیارد تومان نیز برای هزینه‌های باشگاه بودجه لازم است. هرکسی می‌داند که پرداخت این ۳۸۰ میلیارد تومان بدهی کار بسیار سختی است، اما کسی نیست که بگوید توان پرداخت این هزینه‌ها را ندارم.

او این گونه ادامه داد: مطمئن هستم در آینده بدهی‌های ما بیش‌تر می‌شود، چون هر مدیر عاملی به این تیم می‌آید جز بدهی چیزی از خود به جا نمی‌گذارد. به نظر من هیچ شخصی به حال این ۲ باشگاه دل نمی‌سوزاند و فقط به فکر جیب و منافع خود هستند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در رابطه با اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال توضیح داد: در یکی از بند‌های اساسنامه آمده است که افراد باید دارای ۱۰ سال سابقه مدیریتی باشند؛ در حالی که ما افرادی مانند علی دایی، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا را در فوتبالمان داریم که نامشان در دنیا شنیدنی است. بسیاری از اشخاصی که در فدراسیون هستند را شخصیت‌های فوتبالی ما نیز نمی‌شناسند. تا زمانی که اشخاص کار بلد، مانند کی‌روش در فوتبال ما نباشند، وضع همین است. کی‌روش فوتبال ما را بسیار تغییر داد و توانست خدمت زیادی به تیم ملی کند؛ از جمله این که او نفرات زیادی را جذب تیم ملی فوتبال کشورمان کرد، اما او را فراری دادند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.