مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال اگر می‌خواست در لیگ بیستم مدعی اصلی قهرمانی باشد باید در هفته اول لیگ برتر مس را می‌برد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار، در ارتباط با پیروزی تیم فوتبال استقلال مقابل تیم مس رفسنجان که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده است، اظهار داشت: می‌دانستم که استقلال می‌تواند مقابل مس به پیروزی برسد چون بازی در تهران بود و هرچند که تماشاگران حضور ندارند اما هنوز هم میزبانی مزیت‌های خود را دارد. استقلال اگر می‌خواست در لیگ بیستم مدعی اصلی قهرمانی باشد باید در هفته اول لیگ برتر مس را می‌برد.

وی در خصوص شروع خوب استقلال در لیگ بیستم تصریح کرد: استقلال بر خلاف چند فصل گذشته، این فصل را با پیروزی شروع کرد و این موضوع در ادامه کار خیلی به کمک آنها می‎‌آید. اگر استقلال مقابل مس متوقف می‌شد یا شکست می‌خورد، متحمل فشار زیادی می‌شد چون در آن صورت این سوال ایجاد می‌شد که این تیم که نتوانست یک بازی نسبتاً آسان را در خانه خود ببرد، در بازی‌های دشوار در خانه حریفان چه خواهد کرد و چگونه می‌خواهد مدعی قهرمانی باشد.

مربی سابق تیم فوتبال استقلال در پایان پیرامون آینده این تیم، خاطرنشان کرد: یادتان باشد بازی در بازی‌های دشوار بازیکنان باانگیزه بازی می‌کنند و می‌توان به نتیجه مورد نظر دست یافت اما این بازی‌های به ظاهر ساده است که ممکن است باعث شود شما امتیاز از دست بدهید. به لطف خدا استقلال بازیکنان خوبی خریده است و من از  نزدیک کار آنها را در تمرینات دیدم فقط باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرند. استقلال در هفته دوم باید به مصاف فولاد در خوزستان تحت هدایت جواد نکونام برود که به نظرم واقعاً بازی دشواری خواهد بود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.