مربی سابق امیدهای استقلال گفت: مراغه چیان را آدم خوبی می شناسم ولی در انتخاب هایش اشتباه کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با محمد فدایی، سرمربی دو فصل پیش امیدهای استقلال که سابقه قهرمانی با این تیم را هم دارد، درخصوص اتفاقات و حاشیه‌های اخیر آکادمی گفت‌وگو کردم. وی با روی کار آمدن مراغه‌چیان، مدیر آکادمی در آستانه سرمر‌بی‌گری جوانان استقلال بود.

▪️آقای مراغه‌چیان امروز طی مصاحبه‌ای اعلام کرد، چون احمد مددی می‌خواست چند بازیکن به تیم پایه بیاورد و من قبول نکردم، او مرا اخراج کرد. از آنجا که شما در دوره مدیریت این پیشکسوت استقلال در آکادمی حضور داشتید. چه صحبتی دارید؟

▫️آقای مراغه‌چیان پیشکسوت محترمی است اما واقعیتش او سال‌ها دور از فوتبال و به ویژه دور از فوتبال پایه بوده است. زمانی که آقای مددی معاون ورزشی باشگاه بود، به دلیل اینکه ۲ سال پیش با امیدهای استقلال پس از ۲۰ سال قهرمان شدیم، از من خواست تا بار دیگر در خدمت استقلال در بخش پایه‌های تیم باشم. از تیم بادران استعفا دادم و به استقلال آمدم. در ادامه آقای مراغه‌چیان به من اعلام کرد، سرمربی امیدها رضا حسن زاده است و شما سرمربی جوانان می‌شوی. من هم احترام گذاشتم و پذیرفتم. اما ایشان یکی، دو هفته بعد به من گفت، خواب دیده‌ام که نتوانستم به وعده‌هایم عمل کنم و تصمیم گرفتم شخص دیگری را جای شما به عنوان سرمربی انتخاب کنم. من هم دیگر در آکادمی نماندم.

▫️جالب است ایشان در جلسه‌ای به سید داوود حسینی، سرمربی سال قبل نونهالان می‌گوید، مسابقات نونهالان برگزار می‌شود؟. یعنی آقای مراغه‌چیان حتی نمی‌داند در بخش نونهالان ما لیگ داریم. متأسفانه آقای سعادتمند خیلی خوب صحبت می‌کرد اما انتصابات او کارشناسی شده نبود.

▫️حالا خداراشکر آقای فریادشیران که سبقه خوبی هم در فوتبال ما دارد، به عنوان مدیر آکادمی انتخاب شده‌ است.

▫️من الآن در خدمت تیم مقاومت هستم و هیچ پستی در باشگاه استقلال ندارم که بخواهم بخاطرش حرف اشتباهی بزنم. آقای مددی چند سال در تیم‌های پیکان و سایپا که پایه‌های قوی‌ای دارند، حضور داشته و شک نکنید به فکر شایسته سالاری و انتخاب بهترین‌ها برای تیم‌های پایه است.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.