مربی تیم فوتبال سپاهان گفت که برتری مقابل آلومینیوم اراک کمک می‌کند تا زردپوشان قدم بسیار مثبتی به جلو بردارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا مرزبان در نشست خبری پس از دیدار سپاهان و آلومینیوم اظهار داشت: یکی از مهمترین فاکتورهای تیم ما بررسی اتفاقات فصل گذشته بود و به دنبال این بودیم مسائل فصل گذشته سپاهان و حاشیه‌های این تیم را تحلیل کنیم.

وی تصریح کرد: از اینکه یک قدم بسیار خوب به سمت جلو برداشتیم، بسیار خوشحالم. مسائل سپاهان به صورت کامل حل نشده است و به دنبال حل مشکلات به صورت ریشه‌ای هستیم. این برد کمک می‌کند تا قدم بسیار مثبتی به جلو برداریم.

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: از هواداران‌مان نیز تشکر می‌کنم و راهی که برای قهرمانی باید برویم راهی بسیار سختی است و قدرت تحمل خود را باید افزایش دهیم. باید با سختی‌ها به خوبی زندگی کنیم.

مرزبان درباره حمایت هواداران سپاهان از هتل تا ورزشگاه که به خواست او بوده است، گفت: خیلی از این موضوع خوشحالم. اساس فوتبال بر حمایت هواداران است. فوتبال از آن مردم و هواداران است و دوستداران سپاهان این موضوع را بیان کردند که ما با تیم همراه هستیم و این موضوع بسیار مهمی است.

وی بیان کرد: درباره اجرا ضربات ایستگاهی باید دقت‌نظر بیشتری داشته باشیم و مسائل جدید را دنبال کنیم تا نتیجه بگیریم. در نیمه دوم نکات جزئی را به بازیکنان‌مان گوشزد کردیم و این هنر ما مربیان است که بدانیم از کدام نقطه به تیم حریف ضربه بزنیم. محرم نویدکیا به‌عنوان یک رهبر بزرگ این مسائل را به خوبی می‌شناسد و در بین دو نیمه نکات مثبتی به بازیکنان گوشزد که این نتیجه را دست آوردیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان درباره عملکرد محمد کریمی گفت: نقش‌های مختلفی را برای بازیکن‌مان تعیین کردیم و متناسب با شرایط دیدار برای این بازیکن شرایط جدیدی ایجاد کردیم.

مرزبان در پاسخ به این سؤال که دلیل وی از دعوت هواداران سپاهان به مقابل هتل این تیم برای حمایت سپاهان در این شرایط قرمز کرونایی چیست، گفت: احساس من بر این است که مردم و دوستداران سپاهان احساس خوبی داشته باشند. سپاهانی‌ها همه ماسک داشتند و از یکدیگر محافظت می‌کردند. احساس خوب مردم نسبت به یکدیگر بسیار مهم است و امیدوارم روزی فرا برسد که مردم ایران از این معضل نجات پیدا کنند.

وی گفت: مهمترین فاکتور برای قهرمانی یک تیم متحد است. این تیم باید در درون خود اتحاد داشته باشد و درک و احساس خوب نسبت به یکدیگر است. بخش مدیریت نیز بسیار مهم است و تیم مدیریتی و کادر فنی نیز باید درون خود احساس اتحاد و همدلی داشته باشند. کادر فنی باید خواسته‌های سرمربی تیم را فراهم کنند و اتحاد و همدلی هواداران نیز در این راه بسیار مهم و تسهیل کننده است.

مربی تیم فوتبال سپاهان درباره تغییرات در ترکیب سپاهان اظهار داشت: بازیکنانی که در این دیدار تغییر کردند به دلیل شکست هفته گذشته مقابل گل گهر نبود. پس از آن دیدار شرایط را بررسی و آنالیز کردیم و در تمرینات بازیکنانی را کنار یکدیگر گذاشتیم تا مسائلی را که به دنبالش هستیم، در زمین اجرا کنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.