مدافع میانی و باتجربه سفیدپوشان تبریزی امروز خیلی زود دچار آسیب دیدگی شد و مصدومیت او باعث شد تا خرید جدید تراکتوری‌ها در بازار نقل و انتقالات رونمایی شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدرضا خانزاده که پس از پایان زودهنگام روزهای لژیونری‌اش در تیم الاهلی قطر، به یکی از مهره‌های کلیدی ترکیب تراکتور بدل شده و فصل گذشته نیز با درخشش خود سهم پررنگی در قهرمانی تیمش در جام حذفی و حضور در جمع پنج تیم برتر جدول داشت، امیدوار به آن است تا در دومین فصل حضور خود در تراکتور بتواند عناوین بهتری را زیرنظر منصوریان کسب کند.

خانزاده که در بازی نخست لیگ بیستم، یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود و هم در فاز دفاعی و هم در فاز تهاجمی، نمایش قابل‌قبولی را از خود ارائه داد، خیلی زود در دومین بازی فصل، با مصدومیت از ناحیه کشاله مواجه شد؛ تنها 17 دقیقه از دیدار نساجی و تراکتور گذشته بود که خانزاده لنگ لنگان زمین مسابقه را ترک کرد تا هادی محمدی، بازیکن تازه‌وارد تراکتوری‌ها در فصل جدید رونمایی شود و به جای خانزاده به میدان برود.

هنوز میزان مصدومیت خانزاده مشخص نشده اما بعید نیست او دیدار حساس مقابل تیم سابقش فولاد را در هفته سوم فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر از دست بدهد؛ پس از تعویض خانزاده، خط دفاعی تراکتور پراشتباه ظاهر شد و موقعیت‌های فراوانی را هم به رقیب خود داد تا نقش کلیدی این مدافع باتجربه در ترکیب تراکتوری‌ها نمایان باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.