سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: مس رفسنجان تیم بسیار خوب و بابرنامه و تاکتیکی است و از بازی قبل ما سخت‌تر است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: جا دارد از مجموعه باشگاه خوب مس رفسنجان به خاطر میزبانی خوبی که داشتند، مدیریت، مربی خوبشان آقای محمد ربیعی و علی علیزاده تشکر کنم که نهایت محبت و میزبانی را انجام دادند.

وی بیان کرد: بازی سختی را مقابل مس رفسنجان داریم. مس رفسنجان تیم بسیار خوب و بابرنامه و تاکتیکی است و از بازی قبل ما سخت‌تر است. بازی بسته و درگیرشونده‌ای را مقابل این تیم داریم. امیدوارم بچه‌های ما بازی قبل را فراموش کنند و با همان انگیزه‌ای که مقابل تیم خوب سپاهان داشتند در این بازی هم ظاهر شوند و با یک بازی منطقی به اهدافمان برسیم. باز هم جا دارد از میزبانی به واقع فرهنگی مس رفسنجان تشکر کنم.

قلعه‌نویی: کشورمان احتیاج به چمن مصنوعی ندارد

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: ما متأسفانه پورعلی و رنجبری را به خاطر ابتلا به کرونا در اختیار نداریم.

قلعه‌نویی در پاسخ به سوالی درباره بازی در زمین چمن مصنوعی و پایین آمدن کیفیت بازی، بیان کرد: اگر چمن مصنوعی بر اساس استاندارهای AFC و FIFA باشد اشکالی ندارد. کشور خوب و چهار فصل‌مان مخصوصا استان کرمان که آب‌و هوای خوبی دارد احتیاج به چمن مصنوعی ندارد. چند جای دیگر هم از چمن مصنوعی استفاده می‌کنند که به نظر من به کیفیت فنی تیم‌ها لطمه خواهد زد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مربی مس رفسنجان هم دوست دارد در چمن طبیعی خوب و با برنامه‌های تاکتیکی که دارد بازی کند. امیدوارم استادیوم جدید‌شان زودتر افتتاح شود. جا دارد از آقای صدرمحمدی تشکر کنیم که کلا به مجموعه تیم‌های مسی توجه خوبی دارد و آقای مولارحمان مدیریت محترم گل گهر که توجه ویژه‌ای به گل گهر دارد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.