سالی که نکو بود بهارش پیدا شد

به گزارش فرتاک ورزشی،

آقایان مدیر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ چه کسی باید پاسخ گوی حقوق پایمال شده ذوب آهن کبیر که ظاهرا تصمیم و اراده ای به قطع این سلسله اشتباهات داوری بحث برانگیز و مایوس کننده بر علیه تیم فوتبال باانگیزه ذوب آهن وجود ندارد را بدهد.

««خدایا خودت به فریادمان برس»»

در پاسخ به اعتراضات به حق ذوب آهن هیچ جوابی بغیر از تایید حق پایمال شده ذوب آهن وجود ندارد.

براستی چه کسی و چگونه باید پاسخ گوی باشگاه مظلوم ذوب آهن، تیم سختکوش ، هواداران دلسوز و کارکنان سخت کوش ذوب آهن اصفهان(مادر صنعت کشور) باشد؟؟؟!!!

هفته دوم لیگ بیستم فوتبال کشور  هم برگزار شد و بازهم شاهد تکرار مکررات بودیم.

خدایا ویروس کرونا را از کره خاکی بردار و به دادمان برس چون به تنهایی داوری های مسابقات تیم ذوب آهن خودش همه مارا خواهد کشت.

حداقل شاید کرونا برود واین مسابقات باحضور خبرنگاران و هواداران برگزار  شودتا دیگرهیچ فردی چنین قضاوتی نکند .

تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با انگیزه، در دومین دیدارخود در ورزشگاه حاج قاسم سلیمانی تبریز مقابل ماشین سازی تبریز قرار گرفت تا یک دیدار جذاب و دیدنی را به نمایش بگذارداما ...

دو هفته مدیران باشگاه ، کادر فنی و هواداران عزیز ذوب آهن تلاش کردند تا تیم ذوب آهن خاطرات تلخ دیدار اول را به فراموشی بسپارد و با انگیزه در مسابقه پیش رو حضور یابد.

غافل از اینکه این افراد نمیدانستند که همگی زورشان به بازسازی روحیه یک تیم خواهدرسید اما زورشان به یک نفر نخواهد رسید آنهم داوری که هرچه بخواهد قضاوت میکند.

جالب تر اینکه این قضاوت نادرست و ناعادلانه در مقابل دیدگان رئیس کمیته داوران  افتاد که در این مسابقه از قضا ناظر داوری مسابقه هم بود .

و جالب تر اینکه در دیدار اول در دقیقه 94قضاوت ناعادلانه شد و در دیدار دوم در دقیقه یکم مسابقه به ناحق و با تصمیم اشتباه داور سلاخی شدیم.

خدایا از تو مدد می جوییم و به توپناه میبریم

روابط عمومی و اموربین الملل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.