باشگاه ورزشی شهر خودرو خراسان اعلام کرد: لغو بازی دیروز شهر خودرو و پیکان در ورزشگاه شهر قدس، این تیم خصوصی مشهدی را دستکم متحمل یک میلیارد ریال ضرر مالی کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روز یکشنبه این باشگاه خرید ۴۰ بلیت پرواز چارتر تهران به مشهد و خریداری مجدد ۴۰ بلیت دیگر برای حضور این تیم در بازی امروز، هزینه یک شب اقامت در هتل المپیک با احتساب حدود ۳۰ اتاق با توجه به رعایت شیوه‌نامه‌های پیشگیری از کرونا، یک وعده شام و نهار اضافه با تعرفه بالای هتل و شست و شوی لباسهای تیم بعد از بازی گل آلود دیروز و اجاره دوباره اتوبوس برای انتقال تیم به ورزشگاه ضرری است که باران دیروز شنبه به باشگاه خصوصی شهر خودرو وارد کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: ضرر و زیان بازی گل آلود و نیمه تمام شهر خودرو و پیکان به همین جا ختم نشد در حالی که همه تیم‌های لیگ ‌برتری به کیفیت بد چمن ورزشگاه شهر قدس اعتراض داشته اند، این موضوع با بارندگی شدید تهران نیز تشدید شد و هنگامی که حسین مهربان در حال گرم کردن خود پیش از بازی با پیکان بود به دلیل ناهمواری زمین دچار مصدومیت شد تا ترکیب اولیه شهر خودرویی‌ها پیش از بازی دستخوش تغییر شده و اعتراض کادر فنی تیم را در پی داشته باشد.

سرمربی شهرخودرو، سید مهدی رحتمی هم در این خصوص گفته بود: امروز زمین بازی خراب شد که بدترین اتفاق بود و با توجه به احتمال آسیب دیدگی بازیکنان، بازی به زمان دیگری موکول شد.

با این حال ادامه دیدار، امروز یکشنبه راس ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه از دقیقه ۲۲ در ورزشگاه دستگردی تهران پیگیری شد و در نهایت، شهر خودرو با وجود رفت و برگشت دوباره با نتیجه یک بر صفر مغلوب پیکان تهران شد.​

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.