به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا مرزبان در کنفرانس خبری پیش از دیدار با سایپا در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بعد از اینکه 2 بازی پیاپی را بردیم و مخصوصا بازی با تراکتور را بردیم این نتیجه ای بود که فصل قبل از هفته هفتم تیم نتوانسته بود بازی بیرون از خانه ببرد؛ این مسئله خیلی سخت و بحران‌زده بود و باید از این مسئله رد می‌شدیم که این احساس خوب به تیم بازگردد.

مرزبان در ادامه اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم البته می‌دانیم از فرم ایده‌آل مد نظر خودمان آن‌چه بازیکنان مایل هستند به آن برسند که فوتبال مالکانه با سرعت خوب است، دور هستیم بازیکنان در تمرینات سعی خودشان را انجام می دهند و کادر فنی نیز تلاش خود را می‌کند تا تیم باثباتی را از نظر تاکتیکی و روانی در لیگ برتر داشته باشیم.

مربی سپاهان در پاسخ به سوال خبرنگار فرتاک ورزشی در رابطه با وضعیت روحی این تیم این چنین بیان کرد؛ 3 فاکتور بزرگ جهانی را داریم که در فوتبال نقش تعیین‌کننده دارد، فاکتور‌های بدنی، تاکتیکی و روحی روانی هستند که باید در کنار یکدیگر به خوبی کار کنند و بتوانند جایگزین همدیگر شوند و خیلی مهم است روی همه 3 فاکتور کار کنیم.

مرزبان در ادامه تصریح کرد: مشکلاتی کوچکی در هر 3 فاکتور وجود دارد اما داریم این مشکلات را تجزیه و تحلیل می‌کنیم که بتوانیم رفته رفته مشکلات را حل کنیم.

مرزبان در رابطه با سوال دوم خبرنگار فرتاک در رابطه با دوئل مربیان جوان در بازی فردا بیان داشت: ابراهیم صادقی از مربیان خوب است که شخصیت و تجربه فوتبالی خوبی دارد؛ محرم نویدکیا چهره ملی نیست زیرا فوتبال جهانی را خیلی خوب می‌شناسد  و برای وی خیلی مهم بود که معیارهای فوتبال اروپا را تعقیب کنیم.

وی افزود: نویدکیا در این زمینه نقش بتهوون را برای یک سمفونی بزرگ بازی کرد و ما باید چیزی که مد نظر نویدکیا است را اجرا کنیم؛ محرم تفکراتی از آلمان یاد گرفته بود و سالیان سال به عنوان یک لیدر بزرگ برای سپاهان بود و آینده بزرگی را دارد.

مرزبان در مورد حضور مسلمان در سایپا گفت: هنوز فیلم بازی‌های وی را کامل ندیده‌ام که بتوانم صحبت کنم اما آروزی موفقیت برای محسن دارم که در آن‌جا خوشخبت شود و از آرزوی قلبی ما برای هر بازیکنی است.

علیرضا مرزبان در مورد غیبت کیانی در ترکیب اصلی سپاهان بیان داشت: بحث ترجیح نیست و وقتی فاکتورهایی کنار یکدیگر کار می‌کند نیازی به تغییر شرایط نیست، مهدی کیانی کاپیتان تیم است و کیفیت بزرگی است اما شرایطی که هست در تیم که 2 بار توانسته موفق باشد و بازیکنان به خوبی یکدیگر را پیدا می‌کنند، این‌طور نیست که نفر 12 یا 13 داشته باشیم؛ شخصیت خوب کیانی به تیم کمک می‌کند و می‌داند مسؤولیت بزرگی در تیم دارد و در این زمینه نیز کار می‌کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.