مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: برای میزبانی از پرسپولیس با رعایت پروتکل های بهداشتی آمادگی کامل داریم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علی امیری در گفت و گو با خبرنگار، در خصوص درخواست باشگاه پرسپولیس برای تغییر میزبانی از ورزشگاه شهید وطنی به ورزشگاه آزادی اظهار داشت: برای نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنم ولی ما با درخواست تغییر محل بازی مخالفت کردیم.

وی افزود: باشگاه نساجی مخالف تغییر محل بازی است و برای این موضوع دلایل خاص خود را دارد. تیم ما از نظر فنی آماده بازی در ورزشگاه وطنی است و طبعا کادر فنی روی بازی خانگی در این مقطع از فصل برنامه ریزی کرده است. خود ما هم نمی دانیم نیم فصل دوم چه شرایطی داریم ولی طبیعتا وقتی از یک بازی خانگی 3 امتیاز کسب کردیم و در بازی آینده هم میزبان هستیم نمی توانیم به سادگی از حق میزبانی خود بگذریم.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران خاطرنشان کرد: باور کنید این مباحث فنی است و این مربی است که شرایط تیمش را برای آماده سازی و کسب امتیاز در طول فصل می سنجد. تاکید می کنم ما برای نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنیم ولی بعید می دانم در هیچ کجای دنیا باشگاه ها چنین کاری انجام شود و محل رفت و برگشت مسابقاتی را که سازمان لیگ برنامه آن را اعلام کرده، تغییر بدهند.

امیری در خصوص اینکه باشگاه پرسپولیس برای اجرای پروتکل ها چنین درخواستی داشته است به فارس گفت: ما تا به همین جای مسابقات به بهترین شیوه پروتکل ها را برای تیم خودمان و میهمان ها رعایت کردیم. من به عنوان مدیرعامل باشگاه نساجی از همین جا اعلام می کنم حاضریم همه گونه همکاری را برای برگزاری مسابقه با پرسپولیس با مسئولان انجام داده و حتی برای این مسابقه درهای VIP استادیوم وطنی را برای جلوگیری از حضور افراد متفرقه هم ببندیم.

وی تصریح کرد: هر باشگاه 4-5 سهمیه برای حضور نفرات مد نظر خود در استادیوم وطنی دارد و ما حتی حاضریم برای اینکه حتی یک نفر بدون مجوز وارد استادیوم نشود درهای جایگاه های مختلف را ببیندیم و از حضور آن 4-5 نفر هم ممانعت کنیم.

مدیرعامل باشگاه نساجی ضمن تشکر از کادر فنی و سرپرستی و همه اعضای تیم فوتبال نساجی گفت: در بازی با نفت مسجد سلیمان شاهد ارائه یک بازی خوب از سوی تیم بودیم که منجر به کسب 3 امتیاز شد. امیدوارم بچه های با غیرت تیم در دیدار آینده با پرسپولیس هم فوتبال قابل قبولی را به نمایش بگذارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.